Wiem, że po kryjomu gracie w Farming Simulator 22

Nie ma już co ukrywać. Na pewno ktoś z Was gra w Farming Simulator 22. Nie musicie już zaprzeczać, że symulatory Was nie interesują, a dbanie o własne pole to nuda.
Farming Simulator 22
Farming Simulator 22

Doskonała sprzedaż Farming Simulator 22

Rynek gier z gatunku symulatorów stale rośnie. Coraz więcej graczy przekonuje się do tych produkcji, a Polacy mogą co rusz chwalić się jakimś sukcesem na tym polu. Jak nie Contraband Police to House Flipper 2. Wiele sukcesów w tym gatunku pozwala młodym deweloperom zajmować się z czasem ambitniejszymi projektami, co tylko pozytywnie wpływa na lokalny rynek. Zagraniczne firmy również nie mają się czego wstydzić, na co dowodem jest rewelacyjna, żeby nie powiedzieć – spektakularna, sprzedaż Farming Simulator 22.

Czytaj też: Porywająca i ostra akcja Stellar Blade

Wirtualne farmy kwitną, a wydawca i deweloper GIANTS Software donosi o rosnącym sukcesie Farming Simulator 22. Łącznie z późniejszą Edycją Platynową i Edycją Premium gry, samodzielnie wydany Farming Simulator 22 sprzedał się w ponad sześciu milionach egzemplarzy od pierwszej premiery w listopadzie 2021 roku. Inne kamienie milowe zostały osiągnięte pod względem aktywności w trybie wieloosobowym i dostępnych modów.

Widok milionów aktywnych wirtualnych farmerów na naszych polach jest potwierdzeniem naszej nieustającej pasji, ciągłego zaangażowania w serię i strategii samodzielnego publikowania. Nasza wyjątkowa społeczność odzwierciedla ten sam poziom pasji i poświęcenia, który rośnie z każdym dniem. Boris Stefan, szef działu wydawniczego w GIANTS Software

GIANTS Software ogłosiło również rekordową aktywność serwerów, ponieważ seria Farming Simulator okazuje się równie relaksująca i satysfakcjonująca w trybie wieloosobowym. Z ponad 100 000 dedykowanych serwerów online jednocześnie, szwajcarska firma obserwuje stale rosnącą liczbę farm zarządzanych wspólnie.

Czytaj też: Polski Silent Hill 2 rugany przez fanów serii

Farming Simulator 22 przewyższył poprzednią odsłonę również pod względem dostępnych modów, ponieważ posiada obecnie ponad 5600 dostępnych modyfikacji na oficjalnym ModHubie. Modyfikacje te, przetestowane przez wewnętrzny zespół QA firmy GIANTS Software, są dostępne bezpośrednio z poziomu gry. Do Farming Simulator 22 pobrano łącznie 1,4 miliarda modów, co stanowi około połowę wszystkich pobrań modyfikacji w serii od jej powstania w 2008 roku, a zawartość generowana przez użytkowników wciąż zyskuje na popularności.