Farming Simulator Kids ogłoszone w czasie protestów rolników

Wydawca i deweloper serii Farming Simulator wybrali sobie nie lada termin na ogłoszenie nowej podserii swojej marki. Gdy w Europie trwają protesty rolników, ogłaszany jest Farming Simulator Kids.
Farming Simulator Kids
Farming Simulator Kids

Jak wygląda Farming Simulator Kids?

Wydawca i deweloper GIANTS Software informuje, że gra Farming Simulator Kids ukaże się 26 marca. Tytuł dostępny będzie w wydaniu pudełkowym na Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Czytaj też: Twórca Dragon Ball powraca z grą Sand Land

Farming Simulator Kids zaprasza młodych graczy do prowadzenia przytulnego życia na farmie, które wypełnione jest kolorami, różnorodnymi zajęciami związanymi z rolnictwem oraz ciekawymi lokacjami do odkrycia. Pierwsze fragmenty rozgrywki oferują wgląd w dzień aspirującego młodego rolnika, który zajął się ogrodnictwem, sadzeniem i zbieraniem plonów, dojeniem krów, wytwarzaniem produktów i prowadzeniem ciągnika John Deere. Ten znany producent maszyn rolniczych od samego początku był zaangażowany w rozwój Farming Simulator Kids, a wiele jego kultowych traktorów będzie dostępnych w grze.

Czytaj też: Antologia Fallout przypomina o stanie serii

Gra dostępna będzie wkrótce w przedsprzedaży. Pudełkowa wersja gry na Nintendo Switch zawierać będzie 12-stronicową kolorowankę, pozwalającą młodym rolnikom pomalować traktory, konie, gęsi i niektórych sąsiadów, z którymi będą mogli wchodzić w interakcje w grze.