Gra, którą pokochają Wasze psy w Xbox Game Pass

Microsoft przedstawił kolejne gry zmierzające do usługi Xbox Game Pass. Jakie produkcje będziemy mogli tym razem ograć w ramach opłaty abonamentowej (poza Game Pass Core)?
xbox game pass
xbox game pass

Nowości w Xbox Game Pass

Najciekawszą produkcją w nowym zestawie gier wydaje się być Bluey: Gra Wideo. Gra oparta o serial telewizyjny, wyświetlany jest w kolorach, które widzą psy, przyciągając uwagę czworonogów!

Czytaj też: Twórca Dragon Ball powraca z grą Sand Land

Co zatem trafi do Xbox Game Pass? Oto nowe produkcje:

Tales of Arise (już dostępne)

300 lat tyranii. Tajemnicza maska. Utracony ból i wspomnienia. Dzierż płonący miecz i dołącz do tajemniczej, nietykalnej dziewczyny, by walczyć z ciemiężcami. Przeżyj opowieść o wyzwoleniu z udziałem postaci wyrażonych w grafice następnej generacji!

Bluey: Gra wideo (dostępne 22.02)

Zagrajcie w zupełnie nową historię, której akcja toczy się w 4 interaktywnych przygodach, zwiedzajcie kultowe lokacje i bierzcie udział w swoich ulubionych zabawach z serialu. Grajcie ze znajomymi i rodziną w lokalnym trybie wieloosobowym.

Czytaj też: Antologia Fallout przypomina o stanie serii

Maneater (dostępne 27.02)

Doświadcz niesamowitego power fantasy jako drapieżnik alfa i królowa oceanów – ogromny rekin! Terroryzuj nadbrzeża. Rozrywaj pływających oraz nurków na strzępy. Niech ludzie zaczną się ciebie bać!

Warhammer 40,000: Boltgun (dostępne 05.03)

Załaduj swojego Boltera i skorzystaj z niesamowitego arsenału Kosmicznych Marines, aby przebić się przez eksplozję pikseli i krwi w doskonałej mieszance Warhammera 40,000, szalonej rozgrywki i stylowej grafiki retro strzelanek z lat 90-tych.

Oprócz tego abonenci otrzymają:

  • Return to Grace (już dostępne)
  • Madden NFL 24 (dostępne 27.02)
  • Indivisible (dostępne 28.02)
  • Space Engineers (dostępne 29.02)