Xbox oddaje swoje gry. Hi-Fi Rush na PlayStation 5 to najlepsza wersja gry

Rozpoczyna się to co plotki mówiły od dawna, a Microsoft potwierdził w zawiłych ogłoszeniach. Gry „zielonych” trafią też na PlayStation 5 i znamy już więcej szczegółów na temat jednego z portów.
hi-fi rush
hi-fi rush

Hi-Fi Rush na PS5

Nie dość, że Xbox oddaje swoje gry na PlayStation 5, więc sens kupowania konsoli Microsoftu powoli znika, to jeszcze produkcje, które otrzymają „niebiescy”, są ich najlepszą możliwą wersją. Aktualizacje, więcej zawartości, poprawki błędów – dopiero teraz takie Hi-Fi Rush jest gotową grą.

Czytaj też: Twórca Dragon Ball powraca z grą Sand Land

Microsoft zaprasza słowami „Chai i spółka ruszają w trasę, by wystąpić przed zupełnie nową publicznością: naładuj swój kontroler DualSense i podkręć dźwięk na maksa, bo Hi-Fi RUSH wkrótce trafi na PlayStation 5!”

Hi-Fi RUSH w edycji na PlayStation 5 będzie zawierać wszystkie popremierowe aktualizacje i tryby, włącznie z aktualizacją „Wyzwania z automatu!”. Osiągajcie satysfakcjonująco hardkorowe tempa rozgrywki w trybie „BPM Rush”, zacznijcie od zera i wspinajcie się na szczyt „Wieży doładowań!” albo korzystajcie z trybu fotograficznego, aby stworzyć okładkę na swój pierwszy album. Posiadacze Hi-Fi RUSH w wersji na PlayStation 5 od momentu premiery będą również mieli dostęp do zawartości dodatkowej – pakietów przebrań dostępnych w formie osobnego zakupu.

Czytaj też: Antologia Fallout przypomina o stanie serii

Zamówienia przedpremierowe na Hi-Fi RUSH na PlayStation 5 będzie można składać od 22 lutego, od godziny 19:00 czasu polskiego w sklepie PlayStation Store. Cyfrowa Edycja Deluxe Hi-Fi RUSH oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie także:

  • Dwa przebrania dla Chaia
  • Siedem dodatkowych t-shirtów dla Chaia
  • Skórka do gitary w stylistyce 808
  • Alternatywna skórka dla 808
  • Pakiet na dobry początek zawierający 20 000 zębatek, którymi odblokować można umiejętności bojowe i inne ulepszenia

Premiera Hi-Fi RUSH na PlayStation 5 nastąpi 19 marca o godz. 19:00 czasu polskiego.