Peacemaker zmienia zasady gry w Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios opublikowało nowy zwiastun Mortal Kombat 1, przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącego DLC. Pojawi się w niej Peacemaker, któremu głosu i podobizny użycza aktor John Cena.
mortal kombat 1
mortal kombat 1

Peacemaker w Mortal Kombat 1

Zaprezentowano nowe DLC dla Mortal Kombat 1. Pojawi się w nim Peacemaker, któremu głosu i podobizny użycza aktor John Cena. Inspirowany filmem DC Suicide Squad i serialem Max Peacemaker, Peacemaker dołączy do listy postaci Mortal Kombat 1 w dniu 28 lutego – we wczesnym dostępie dla posiadaczy Zestawu Kombat. Dla reszty graczy stanie się dostępny od 6 marca.

Czytaj też: Jak Call of Duty łączy się z modą

Peacemaker, znany również jako Christopher Smith, z całego serca pragnie zaprowadzić pokój i zabije każdego, kto stanie mu na drodze. W nowym filmiku Peacemaker jest gotów, by rzucić wyzwanie Liu Kangowi i jego Nowej Erze pokoju. Bohater ma do dyspozycji potężny zestaw manewrów, obejmujący eksperckie umiejętności strzeleckie oraz funkcje hełmu, a towarzyszy mu jego wierny Orzełek. Całości dopełniają jego legendarne ruchy taneczne okraszone dozą bezczelnego humoru.

Oprócz tego w zwiastunie po raz pierwszy zobaczyć możemy Janet Cage, nowe wojowniczce Kameo dostępne w ramach DLC, będącej alternatywną wersją Johnny’ego Cage’a – będzie ona pomagać graczowi podczas walk, korzystając z szeregu zdolności wspierających. Janet Cage znajdzie się w zestawie Kombat, a także w oddzielnej sprzedaży w marcu 2024 r.

Czytaj też: PlayStation VR2 być może zadziała z PC

Ponadto w dniu 28 lutego w grze Mortal Kombat 1 udostępniona zostanie funkcja Krossplay dla platform PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC (Steam oraz Epic Games Store). Funkcja Krossplay pozwoli graczom na wyszukiwanie gier w walkach 1 na 1 w Lidze Kombat i zwykłych walkach, zapraszanie znajomych do prywatnych walk 1 na 1 oraz przeglądanie rankingów na wszystkich obsługiwanych platformach.

Nowi gracze będą mogli wypróbować grę podczas darmowego weekendu próbnego Mortal Kombat 1, który odbędzie się 7-10 marca na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC (Steam). Darmowa wersja próbna jest ograniczona czasowo i obejmuje dostęp do podstawowych postaci głównych i wojowników Kameo, wszystkich sieciowych i lokalnych trybów wieloosobowych, Wież, trybu fabularnego (tylko rozdziały 1 i 2) oraz Inwazji (tylko Posiadłość Johnny’ego Cage’a).