Klasyczne zestawy LEGO powracają w Fortnite

Do Fortnite trafiły dwie nowe gry. Tym razem są to mniejsze tytuły będące w gruncie rzeczy bardziej mini-grami. Jeden z nich przyciągnie jednak wieloletnich fanów LEGO. Co dodano do produkcji?
fortnite
fortnite

Lego Piraci w Fortnite

Mierzycie się z dziczą w Lego Fortnite? Przyszedł czas na nowe przeżycia na Wyspach Lego. To seria przygód dla całej rodziny stworzonych przez Lego w Unreal Editorze dla Fortnite! Jeśli nie chcecie skończyć w kuferku Davy’ego Jonesa, lepiej przygotujcie swoje klocki na morskie zagrożenia, które czyhają na was w Lego Raft Survival zainspirowanym motywami pirackimi znanymi z Lego.

Czytaj też: Kolejna porażka Suicide Squad to już bicie leżącego

W tej grze surwiwalowej razem z maksymalnie trzema innymi budowniczymi sprawdzicie, jak czujecie się na wodzie. Wyprawicie się na głębokie morze na pokładach małych tratew. Nie możecie jednak liczyć na relaks, ponieważ będziecie ostrzeliwani z armat okrytego złą sławą okrętu Barakuda! Jeśli nie chcecie stać się pokarmem dla ryb, musicie wspierać towarzyszy i budować nowe tratwy, by utrzymać się na powierzchni.

Czytaj też: Tekken 8 chwali się tą jedną liczbą

Za to w Lego Obby Fun będziecie poruszać się po torach przeszkód pełnych chybotliwych chodników, groźnych górek i śliskich ścieżek. Nie martwcie się jednak – możecie zaprosić maksymalnie dziewięciu towarzyszy, którzy pomogą wam utrzymać równowagę na drodze do mety. Będziecie mieć co odkrywać, bo czeka na was ponad 300 poziomów z różnymi klasycznymi motywami LEGO! Myślicie, że dacie radę ukończyć je wszystkie?

Epic już teraz zapowiada więcej mini-gier związanych z klockami Lego.