Nie uwierzycie, ile czasu ludzie grają w Skull and Bones

Ubisoft ogłosił dziś premierę pierwszego sezonu gry Skull and Bones, “Raging Tides”, dostępnego globalnie za darmo, a także poinformował o rekordowym zaangażowaniu graczy. Czy to jednak świadczy o sukcesie gry?
skull and bones
skull and bones

Skull and Bones z długim czasem rozgrywki

Według Ubisoftu, Skull and Bones osiągnęło rekordowe zaangażowanie graczy, z ponad czterema godzinami średniego dziennego czasu gry, co jest drugim najwyższym wynikiem w historii Ubisoft. Wynik godny podziwu, jednakże ciekawe, ilu jest tych graczy? Długie rozgrywki setki osób, to żaden wyczyn i Ubisoft powinien zdradzić więcej informacji na temat sprzedaży gry, a w tej kwestii milczy.

Czytaj też: Jak do Warzone Mobile przerzucić postępy z Modern Warfare 3?

Tytuł jest po prostu gorszy niż kilkunastoletnie gry i szokiem dla mnie będzie, że ktoś naprawdę się nim zainteresował.

Jeśli jednak Skull and Bones rzeczywiście okaże się sukcesem… rzućmy okiem co czekać będzie na tych graczy w pierwszym sezonie gry nazwanym Raging Tides.

Czytaj też: Tomb Raider Remastered na Steam to gorsza wersja!

W Raging Tides gracze wyruszą w niebezpieczną podróż przeciwko okrutnemu pirackiemu lordowi Philippe La Peste i jego legendarnemu pirackiemu statkowi La Potence. Od pokonania legendarnego Lorda Piratów i Globalnych Wydarzeń po rozwój imperium, ten pierwszy dodatek do planu po premierze sygnalizuje początek podróży na pełnym morzu.

Oprócz ulepszeń interfejsu Sezon 1. “Raging Tides” zapewnia wszystkim graczom obszerną nową zawartość za darmo:

  • Tides of Terror: Coraz trudniejsze wydarzenia sezonowe, w których gracze będą walczyć z Flotą Zarazy La Peste. Ostatecznie gracze zmierzą się z nim w wydarzeniu globalnym, którego kulminacją będzie ostateczne starcie, w którym zmierzą się z jego bazą operacyjną, Bastionem Zarazy, i stoczą epicką bitwę.
  • Nowe Wydarzenia Globalne: Gracze napotkają elitarne okręty wojenne megakorporacji, takich jak DMC (Opwelling), oraz lokalnych frakcji, takich jak Klan Fara (Mizerja). Na szlakach handlowych na Oceanie Indyjskim pojawią się również konwoje handlowe przewożące cenne łupy. Nowe zlecenia: Gracze mogą zbierać zlecenia prowadzące ich do przerażających legend, takich jak tajemniczy Statek-Widmo (Rode Maangodin), który nawiedza otwarte morza, lub przerażający potwór morski (Zamaharibu), który czeka w głębinach na niczego niepodejrzewających piratów.
  • Nowe nagrody w tabeli liderów: Wyższy poziom broni i wyposażenia. Sezonowa Przepustka Przemytnika: Trzy darmowe ścieżki pozwalają graczom zdobyć nowe elementy rozgrywki i plany, aby jeszcze bardziej zoptymalizować i dostosować wyposażenie swojego statku. Dostępne będą również darmowe elementy kosmetyczne, począwszy od zestawów kosmetycznych dla kapitana i statku, na zasobach i ósemkach skończywszy. Przepustka Premium dodaje również dodatkowe elementy kosmetyczne i złotą walutę premium.