Jak do Warzone Mobile przerzucić postępy z Modern Warfare 3?

Call of Duty Warzone Mobile dostępne będzie na całym świecie od 21 marca. Kultowe Verdansk i Rebirth Island powracają w odsłonie Call of Duty, którą zabierzecie ze sobą wszędzie. Co jednak z postępami w innej części gry?
warzone mobile
warzone mobile

Postępy Modern Warfare 3 przejdą do Warzone Mobile

Wkrótce będziecie rozwijać broń i zdobywać punkty doświadczenia niezależnie od tego, gdzie gracie. Call of Duty: Warzone Mobile wspiera wspólne postępy z wersjami Call of Duty: Warzone i Modern Warfare III na konsole i PC. Po prostu zalogujcie się za pomocą swojego Activision ID i większość zawartości zdobytej w Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone zostanie bezproblemowo przeniesiona i będzie dostępna w obu grach.

Czytaj też: Klasyczne zestawy LEGO powracają w Fortnite

Jakie elementy są dzielone między platformami? Acitivision wymienia:

  • Poziom gracza: PD gracza, zdobyte w Call of Duty: Warzone Mobile przenosi się płynnie do Call of Duty: Warzone oraz Modern Warfare III i vice versa, więc wasz poziom gracza (i prestiżu) pozostanie taki sam niezależnie od platformy.
  • Poziom broni: Awansowanie broni w celu zdobywania nowych kamuflaży i dodatków to kluczowy element rozgrywki w Call of Duty. Dzięki wspólnym postępom poziomu broni możecie zdobywać PD broni, grając zarówno w domu, jak i poza nim.
  • Postępy Karnetu Bojowego: Call of Duty: Warzone Mobile umożliwia wspólne postępy w Karnecie Bojowym z Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone zarówno na konsoli, jak i PC. Pozwala to maksymalnie wykorzystać czas gry, dzięki czemu możecie awansować na różne sposoby i bardziej skutecznie. Korzystajcie z rzeczy odblokowanych w Karnecie Bojowym na różnych platformach, wliczając w to skórki operatorów, schematy broni, wizytówki, emblematy, talizmany broni i nie tylko.
  • Zestawy ze Sklepu: Zestawy, które kupisz i które już posiadacie w Call of Duty: Warzone i Modern Warfare III, pomijając niewielką liczbę wyjątkowych zestawów, będą dostępne w Call of Duty: Warzone Mobile i vice versa. Szukajcie oznaczenia „Połączone” na zestawach w Sklepie Call of Duty: Warzone Mobile, by potwierdzić kompatybilność z Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone.

Czytaj też: Tomb Raider Remastered na Steam to gorsza wersja!

Zawartość z Karnetu Bojowego Czarnej Komórki także będzie dostępna w Call of Duty: Warzone Mobile.