Apex Legends pyta graczy, czy są zwierzyną?

Łowy ruszają podczas wydarzenia kolekcjonerskiego „wewnętrzna bestia”. Zostań łowcą lub zwierzyną w łowach i oddaj cześć Wszechojcu, wykonując wyzwania w Apex Legends. Tylko, czy gdzieś już tego nie widzieliśmy?
apex legends
apex legends

Łowy zaczynają się w Apex Legends

Zabij lub zgiń w wydarzeniu kolekcjonerskim „Wewnętrzna bestia”! Za pomocą datapadu łowów śledź oddział, który stał się twoją zwierzyną, i zlikwiduj go, aby otrzymać nagrodę podczas przejęcia Battle Royale „Łowy”. Uważaj jednak, gdyż zwierzyna może przeżyć czas trwania łowów lub zlikwidować łowców, by zgarnąć nagrody.

Złap ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne z wydarzenia, takie jak skórka „Strażniku tropicieli” Bloodhound i „Pełna paszcza” na PM CAR. która świetnie sprawdzi się w walce na bliskim dystansie. Schwytaj wszystkie 24 ograniczone czasowo przedmioty przed końcem wydarzenia, by zdobyć nowy, pamiątkowy nóż motylkowy Octane’a, wystarczająco ostry, by przebić się przez gęstą dżunglę… i wrogie oddziały.

Czytaj też: Ten dodatek do GTA Online zabierze nas do Cluckin’ Bell, ale burgerów nie zjemy

Wypatruj wyjątkowych datapadów z danymi dotyczącymi łowów podczas nierankingowych rozgrywek Battle Royale, aby został ci przydzielony oddział zwierzyny, który musisz upolować – lub sam padnij jego ofiarą. Łowy są dostępne na całej mapie i można je aktywować w dowolnym momencie gry.

Losowo wybrane wrogie oddziały będą przez ograniczony czas oznaczone jako zwierzyna. Zachowaj czujność, gdyż polujący łowcy będą otrzymywać aktualizacje dotyczące tropienia. I stawiaj rozważnie kroki – gdy znajdziesz się niebezpiecznie blisko swojej zwierzyny (~70 m), zostanie ona ostrzeżona. Za każdym razem, gdy aktywowane zostają łowy, członkowie jednego oddziału stają się łowcami, a drugiego zwierzyną. Wytrop zwierzynę i otrzymaj dodatkową nagrodę. Jeśli jednak to ty staniesz się ofiarą swojej zwierzyny, to ona zostanie nagrodzona. Nie stój zbyt długo w jednym miejscu, twój oddział może być następny.

Czytaj też: Dysfunkcjonalne rodziny Atlantic City w Fallout 76

Brzmi to wszystko, jakby Electronic Arts rzucało Wam ogromne wyzwanie ze wspaniałymi nagrodami? Cóż, dla nowych graczy może, to być atrakcja, ale starzy wyjadacze nie są zadowoleni. Wideo zapowiadające wydarzenie ma ponad 10 tysięcy łapek w dół, a wszystko przez to, że nagrodami tak naprawdę są skiny dostępne już w przeszłości. Tym razem maja one po prostu inne kolory. Oby ten spadek formy produkcji związany był z niedawnymi plotkami, o tym, że jedna z kolejnych gier Respawn Entertainment zabierze nas ponownie do historii z serii Titanfall, oddalając się od wydarzeń z Apex Legends.