John Cena w Mortal Kombat 1 jako… on sam

Do Mortal Kombat 1 trafił niedawno Peacemaker. Teraz aktor John Cena, wcielający się we wspomnianego bohatera, opowiada o pracy nad grą. Kiedy przyjdzie nam wcielić się w pozostałych bohaterów, którzy dołączą po premierze?
Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 1

John Cena opowiada o Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios opublikowały dziś nowy zwiastun z udziałem aktora Johna Ceny, który omawia swoją rolę jako superbohatera z uniwersum DC Peacemakera, najnowszego wojownika DLC w Mortal Kombat 1. John Cena użyczył swojego głosu i podobizny nowej grywalnej postaci opartej na postaci z filmu The Suicide Squad i serialu Peacemaker na platformie Max. Nowy bohater wnosi do Mortal Kombat 1 potężny zestaw manewrów, obejmujący eksperckie umiejętności strzeleckie Peacemakera oraz funkcje hełmu, a towarzyszy mu jego wierny Orzełek. Całości dopełniają jego legendarne ruchy taneczne okraszone dozą bezczelnego humoru. Peacemaker, znany również jako Christopher Smith, jest gotów, by rzucić wyzwanie Liu Kangowi i jego Nowej Erze pokoju, i zmierzy się z każdym, kto stanie mu na drodze.

Czytaj też: Spektakularnie wyglądające animacje w nadchodzącej strzelance Project Deniz

Peacemaker jest już dostępny we wczesnym dostępie w Mortal Kombat 1 dla posiadaczy Zestawu Kombat. Reszta graczy będzie mogła nim zagrać od 6 marca.

Czytaj też: Autorzy Baldur’s Gate 3 podjęli ważną decyzję ważącą 500mb

Zestaw Kombat Mortal Kombat 1 zawiera skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a (już dostępną); tygodniowy wczesny dostęp do sześciu nowych grywalnych postaci DLC – Omni-Mana (już dostępnego), Quana Chi (już dostępnego), Peacemakera (już dostępnego), Ermac, Homelandera oraz Takedy Takahashiego; a także pięciu nowych pomocniczych wojowników DLC (daty debiutu nadchodzących postaci oraz pomocniczych wojowników zostaną podane później). Zestaw Kombat jest już dostępny w ramach Mortal Kombat 1 Premium Edition lub można go zakupić osobno.

Dodatkowo nowi gracze będą mogli zapoznać się z grą podczas darmowego weekendu próbnego Mortal Kombat 1, który odbędzie się 7-10 marca na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC (Steam). Darmowa wersja próbna jest ograniczona czasowo i obejmuje dostęp do podstawowych postaci i wojowników Kameo, wszystkich sieciowych i lokalnych trybów wieloosobowych, Wież, trybu fabularnego (tylko rozdziały 1 i 2) oraz trybu Inwazji (tylko Posiadłość Johnny’ego Cage’a).