Niesamowita oferta na trylogię Stalker na konsole. Załapali się na nią nieliczni

Deweloperzy serii Stalker zaskoczyli tych, którzy nie śledzili przecieków z ostatnich miesięcy. Aż trzy części tej marki zawitały na konsole, a do tego były w dostępne w skandalicznie niskiej cenie.
stalker
stalker

Trylogia Stalker na konsole

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki mówiące o tym, że trzy oryginalne części serii Stalker mają trafić na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series. Informacje podparte były zrzutami ekranu, ale informacja o tym, jakoś wielu nie przekonywała. Przecieki pojawiały się bardzo rzadko i o „Stalkerze po liftingu”, po prostu się zapominało.

Czytaj też: Czas przeładować zombie w Call of Duty

Jak się jednak okazało – Stalker na konsole to prawda. I to nie jedna gra, a cała trylogia! Już teraz na konsole możecie pobierać:

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chornobyl

Prekursor survivalowych strzelanek FPS w otwartym świecie – klasyczny S.T.A.L.K.E.R. – powraca w wydaniu konsolowym. Zanurz się w ponurym świecie science-fiction i wkrocz do Czarnobyla w pierwszym rozdziale oryginalnej trylogii!

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

Wcielając się w najemnika o imieniu Szrama, wpłyń na losy Strieloka i poznaj nowe szczegóły z fabuły oryginalnej gry, odkrywając jej najważniejsze sekrety. Odwiedź znajome lokacje i zobacz, jak wyglądały przed rozpoczęciem wydarzeń w oryginalnej grze. Doświadcz wydarzeń, które ukształtowały Zonę, którą już znasz.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Prypiat

Ekspedycja wojskowa do centrum Zony zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Jako pracownik służb specjalnych w S.T.A.L.K.E.R.: Call of Prypiat – ostatniej części oryginalnej trylogii – musisz poznać przyczyny ich zniknięcia i postarać się ich odnaleźć. Ta edycja jest przeznaczona na konsole.

Czytaj też: John Cena w Mortal Kombat 1 jako… on sam

Co ciekawe, każda z gier kosztuje tylko 89 złotych, a kupując naraz całą trylogię – płacimy 179 złotych. To jednak nie najlepsza oferta jaka była dostępne przez kilka godzin od premiery gier. Deweloperzy początkowo błędnie ustawili cenę swojego zestawu, na którego składały się trzy produkcje. Przez jakiś czas wszystkie gry można było kupić za 89 złotych!

Na koniec informacja, która zapewne najbardziej interesuje Polaków. Tak, Stalker na konsole również oferuje kultowe polskie tłumaczenie z lektorem.