Serial Fallout i inne. Microsoft robi wszystko, tylko nie gry

Nowy zwiastun Fallout od Amazona, kontroler Fallout od Xbox Design Lab oraz dynamiczne tło. W tym wszystkim przydałoby się jeszcze wydać jakąś grę wideo, ale Microsoft już od dawna się pogubił na tym rynku.
fallout
fallout

Fallout powraca, ale nie tak jak chcemy

Sprawdźcie najnowszy zwiastun i dowiedzcie się więcej o Lucy (Ella Purnell) oraz próbach, które musi przejść mieszkaniec krypty, aby przetrwać na zewnątrz. Serial Fallout wkrótce pojawi się w Amazon Prime.

Czytaj też: Niesamowita oferta na trylogię Stalker na konsole. Załapali się na nią nieliczni

Oprócz serialu, przygotowano również nowe kontrolery. Dostępny wyłącznie w Xbox Design Lab, kontroler bezprzewodowy Xbox – Fallout zawiera wzór z niesławną maskotką Vault-Tec, Vault Boyem. Przycisk Xbox kontrolera jest niebiesko-żółty, czyli w barwach ulubionego kombinezonu każdego mieszkańca krypty. Metaliczny spust i pad kierunkowy, a także gumowany bok i tylne uchwyty można wyposażyć w różne opcje Xbox Design Lab. Stwórzcie własny, niepowtarzalny kontroler dzięki personalizowanemu grawerunkowi. Kontroler obsługuje zarówno połączenie Bluetooth, jak i bezprzewodowe dla Xbox, a więc można go używać na różnych urządzeniach, na których wyruszacie na pustkowie. Zaprojektujcie własny już dziś!

Czytaj też: Po tej ofensywie 11 bit studios aż mam ciary

Do tego wszystkiego – tło dynamiczne. Na tym tle dla ekranu głównego Xbox Series X|S wrota do Krypty 33 otwierają się i po raz pierwszy bezpieczne schronienie opuszcza bohaterka serialu.

Szkoda tylko, że w tym wszystkim, Microsoft nie chwali się tak nowymi grami stworzonymi przez własne studia. Z drugiej strony, czym się tu chwalić jeśli ich jakość w ostatnim czasie znacząco się obniżyła. Kto by chciał nowego Fallout po tym jaką tragedią jest Starfield?