Gracze Hearthstone mogą odebrać te darmowe prezenty

Blizzard przygotował kilka atrakcji dla fanów gry Hearthstone. Czego mogą się spodziewać gracze 10-letniej gry z prawie 30-letniego uniwersum? Oto szczegóły dotyczące świętowania.
hearthstone
hearthstone

Prezenty w Hearthstone

W karczmach Azeroth zapanowało poruszenie – wszyscy są zaproszeni na obchody 10 urodzin Hearthstone! Blizzard chce godnie uczcić tę doniosłą rocznicę, a zarazem rozpocząć rok pod znakiem Warcraft – uniwersum, które za parę miesięcy będzie świętować także swoje 30 urodziny. Gracze mogą liczyć na rozmaite aktywności i nagrody, które pomogą im upamiętnić jubileusz kultowej karcianki w grach ze świata Warcraft.

Czytaj też: Nowy pad PlayStation może zmieniać wagę

W Hearthstone dostępnych jest już wiele urodzinowych podarunków, a wśród nich:

 • 12 wyjątkowych kart, które obejmują karty Darów – po jednej dla każdej klasy – a także jedną szczególną kartę: Ogniomira Skałowara!
 • Specjalna ścieżka nagród w grze, na której zdobyć można złote wersje 12 kart podarunkowych, a także specjalną monetę urodzinową.

Już dziś gracze mogą też rozpocząć zadania w grze, aby zdobyć rewers 10 rocznica!

Z kolei na wielbicieli muzycznego repertuaru Hearthstone czeka nowe wideo dostępne na kanale Hearthstone w serwisie YouTube. To nie wszystko! Pierwsza część Muzyki z Karczmy, składanki obejmującej 30 kultowych utworów, jest już dostępna na Spotify, Apple Music i YouTube. Kolejne dwie ukażą się w późniejszych miesiącach.

Czytaj też: Call of Duty Warzone Mobile da się sterować bez dotykania ekranu

Gracze World of Warcraft, którzy mają ochotę włączyć się w urodzinowe szaleństwo, również mogą liczyć na rozmaite nagrody i aktywności:

 • Wierzchowiec Gorejący żagiewny rumak: Wierzchowiec ten trafi do graczy World of Warcraft, którzy od dziś do 14 maja zdecydują się spróbować swoich sił w Hearthstone. To hołd dla oryginalnego Żagniewnego rumaka (Hearthsteed), którego można było otrzymać, gdy gra Hearthstone zadebiutowała. Gracze, którzy chcą zdobyć wierzchowca, muszą ukończyć samouczek Hearthstone. Jeśli mają to już za sobą, wystarczy, że zalogują się do Hearthstone.
 • Wydarzenia turniejowe Hearthstone: Od dziś do 18 marca zajrzyjcie do wichrogrodzkiego portu, Durotaru (za Orgrimmarem) lub Valdrakken. To niepowtarzalna okazja, by rozegrać partyjkę Hearthstone w WoW! Jeśli zabawicie na tych turniejach wystarczająco długo, zobaczycie specjalne wydarzenie ze Świstomigiem (podobne do wydarzenia z goblinem skarbnikiem z okazji premiery Diablo 4). Zyskacie dzięki temu szansę na zdobycie kolejnych nagród, takich jak:
  • Wierzchowiec: Róża wiatrów (Compass Rose)
  • Zwierzak: Sierżant (Sarge)
  • Zabawka: stół do gry w Hearthstone (Hearthstone Game Table Toy)
  • Wszechstronna torba Kolekcjonera z 32 miejscami (Collector’s Carryall 32-Slot Bag)
  • Tunika Karczmy (The Tavern’s Tabard)
  • Kamień powrotu: Palenisko (Stone of the Hearth)
  • Transmogryfikacja: Pas bywalca (Taverner’s Belt)