Iga Świątek na jednej z okładek TopSpin 2K25

W TopSpin 2K25 znalazła się Iga Świątek. Niespodziewana zapowiedź gry, zaskakuje niestety także mizerną jakością oprawy graficznej. Produkcja wygląda jak z ery PS3 i Xbox 360.
topspin 2k25
topspin 2k25

TopSpin 2K25 z Igą Świątek

Rodzima Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra TopSpin 2K25. Tytuł ukaże się 26 kwietnia w wersji pudełkowej na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox One w wydaniu Deluxe Edition oraz Standard Edition. Na okładce TopSpin 2K25 Deluxe Edition znajdzie się polska tenisistka Iga Świątek, a także Carlos Alcaraz i Francis Tiafoe. Natomiast na okładce Standard Edition pojawią się Roger Federer oraz Serena Williams. W grze dostępnych będzie ponad 24 profesjonalnych tenisistów i tenisistek, a ponadto swojego głosu w grze użyczy legenda sportu John McEnroe. TopSpin 2K25 zaoferuje wiele trybów rozgrywki dla pojedynczego gracza oraz wieloosobowych, w tym cztery turnieje Wielkiego Szlema i nie tylko.

Czytaj też: Call of Duty Warzone Mobile da się sterować bez dotykania ekranu

Gra TopSpin 2K25 zawierać będzie wiele trybów rozgrywki i nowości:

  • Zdobądź tytuł Wielkiego Szlema: Podróżuj po świecie jako początkujący profesjonalista, stań oko w oko z największymi nazwiskami tenisa, wejdź na korty Wimbledonu, Roland-Garros, US Open czy Australian Open i zostań mistrzem Wielkiego Szlema w trybie MyCAREER.
  • Rywalizuj na słynnych obiektach: Odwiedź jedne z najpopularniejszych kortów tenisowych w TopSpin 2K25. Produkcja zaoferuje 48 unikalnych kortów, w tym 15 rzeczywistych aren – od lokalizacji znanych z turniejów Wielkiego Szlema, po wielkie międzynarodowe obiekty jak Indian Wells. Korty na świeżym powietrzu zaoferują możliwość gry o trzech różnych porach dnia.
  • Legendy i wschodzące gwiazdy tenisa: Graj jako legendy tenisa – Roger Federer bądź Serena Williams – lub dawaj niezwykłe występy jako Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i inni. Wybieraj spośród ponad 24 grywalnych profesjonalistów, uwolnij ich wybuchową moc lub użyj finezyjnego sprytu przeciwko innym graczom lokalnie lub online.
  • Zdominuj kort online: Sprawdź siłę swojego MyPLAYERa i zaprezentuj swoje tenisowe umiejętności podczas World Tour lub wejdź do 2K Tour jako profesjonalista i rzucaj wyzwanie graczom z całego świata dzięki obsłudze cross-play.
  • Trenuj z Johnem McEnroe: od mocnych serwisów po wspaniałe drop-shoty – naucz się grać jak legenda z Johnem McEnroe w TopSpin Academy. Opanuj zaawansowane sterowanie w miarę postępów w serii ćwiczeń i wyzwań doskonalących umiejętności, aby zyskać przewagę na każdej powierzchni.
  • Ścieżka dźwiękowa wprost od 2K: Podobnie jak wszystkie gry sportowe od 2K, TopSpin 2K25 ma znakomitą ścieżkę dźwiękową. Fanom muzyki rockowej i tanecznej z pewnością przypadnie do gustu najnowszy zwiastun z właśnie debiutującym, ekskluzywnym remiksem utworu Fall Out Boy „Heartbreak Feels So Good” Dillona Francisa. „Heartbreak Feels So Good” (Dillon Francis Remix) będzie dostępny do odtworzenia w streamingu na wszystkich platformach w najbliższy piątek, 15 marca. Piosenka pojawi się również na ścieżce dźwiękowej w grze, wraz z kilkoma innymi utworami, które już wkrótce zostaną ujawnione.
  • Spersonalizuj swojego MyPLAYERa: Stwórz MyPLAYERa dostosowanego do Twojego stylu gry i zdefiniuj swój wygląd na boisku! Dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania postaci możesz dostroić wszystkie atrybuty, zdobyć nowych trenerów, wyposażenie i sprzęt od wiodących marek tenisowych.

Czytaj też: Nowy pad PlayStation może zmieniać wagę

Niestety, zdaje się, że zwiastun gry trochę podkolorowuje faktyczny stan oprawy graficznej. Wystarczy spojrzeć na model Igi Świątek w grze, by zobaczyć jakość grafiki jak z czasów dwie generację konsol temu.