Kubica F1 Racing Team w F1 Manager 2024

F1 Managar 2024 powraca. Deweloperzy gry przygotowali kolejne zmiany, które pozwalają między innymi założyć własny zespół wyścigowy. Co ciekawe, gra będzie sporo tańsza od poprzedniczki!
f1 manager 2024
f1 manager 2024

F1 Manager 2024 pozwoli prowadzić własny zespół

W F1 Manager 2024, jako pierwsza gra w serii, pozwoli nam na poprowadzenie własnego zespoły do chwały. Na naszą nową, debiutującą ekipę, czekać będą 24 wyścigi, nowe bolidy, nowi dyrektorowie zespołów i odnowiony format sprintu F1. Co jeszcze obiecują deweloperzy?

  • Stwórz zespół – Po raz pierwszy w serii możesz stworzyć własny zespół, który rzuci wyzwanie stawce i zbuduje nowe dziedzictwo. Dostosuj każdy aspekt zespołu, od konfiguracji i projektu malowania bolidów po logo i kombinezony wyścigowe. Zatrudnij odpowiedni personel i kierowców oraz negocjuj ze sponsorami rozmieszczenie powierzchni reklamowych na bolidzie.
  • Więcej opcji zarządzania – Dbaj o motywację kierowców i personelu, używając nowego, kompleksowego systemu zarządzania nastawieniem mentalnym i prowadząc dynamiczne negocjacje kontraktów. Zarządzaj obiektami zespołu i wyznaczaj kierunki rozwoju kierowców zgodnie ze swoją wizją. Ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników, która obejmuje między innymi nowe zagrożenia związane z podkupywaniem pracowników i kierowców, zapewnia w każdym sezonie nieprzewidywalne i dynamicznie zmieniające się wyzwania.
  • Realistyczne wyścigi F1 – Doświadczaj emocji związanych z wyścigami F1 z zupełnie nowej perspektywy, ciesząc się ulepszonymi zachowaniami wyścigowymi i nowymi dynamicznymi kamerami, które doskonale oddają realizm rywalizacji. Opracowuj zwycięskie strategie na każdy z wyścigów i wydawaj kierowcom polecenia, maksymalizując szansę na sukces, ale strzeż się mechanicznych awarii, które mogą zrujnować nawet najlepszą strategię.

Czytaj też: Call of Duty Warzone Mobile da się sterować bez dotykania ekranu

Czytaj też: Nowy pad PlayStation może zmieniać wagę

Interesująca również wydaje się informacja o nowej cenie produkcji. O ile poprzednie gry kosztowały w wersjach pudełkowych 55 Euro, tak teraz cena sugerowana dla F1 Manager 2024 to 35 Euro. Czyżby dostosowanie ceny po słabszej sprzedaży poprzedniej odsłony?