Czym jest nowy Cyberpunk 2077 na polskich półkach sklepowych?

Jeszcze w tym miesiącu polscy gracze będą mogli odnaleźć na półkach sklepowych nowy zestaw Cyberpunk 2077. Co dokładnie znajdzie się w tym nowym, fanowskim wydaniu gry? CD Projekt RED oraz Cenega zdradzili szczegóły.
cyberpunk 2077
cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Fan Bundle

Cenega, oficjalny dystrybutor gier wideo firmy CD PROJEKT RED w Polsce poinformował, że w sklepach na terenie kraju dostępny jest już do zamówień przedpremierowych nowy zestaw gry Cyberpunk 2077.

Czytaj też: Fatalny start Star Wars Battlefront Classic Collection

Edycja „Fan Bundle” zawiera:

  • grę wideo Cyberpunk 2077 w wersji PS4 lub Xbox One (z bezpłatną aktualizacją na nowe generacje konsol do pobrania przez internet)
  • kompendium wiedzy o świecie gry w oparciu o jej premierową wersję
  • mapę świata gry
  • pocztówki
  • naklejki
  • unikatowy, kolekcjonerski medalion „Samurai”

Czytaj też: Jak przez dwa lata rozwinął się emulator PS3?

Nowa edycja gry trafi do sklepów 29 marca 2024. Czy warto dać szansę Cyberpunk 2077 jeśli zniechęciła Was premiera gry? Od dnia swojej premiery tytuł został wzbogacony o szereg nowej, darmowej zawartości — w aktualizacjach obejmujących konsole zarówno poprzedniej, jak i obecnej generacji, wprowadzono m.in. usprawnienia rozgrywki, zawartość inspirowaną anime Cyberpunk: Edgerunners, system transmogryfikacji oraz wciągającą minigrę zręcznościową 2D z Płotką w roli głównej — Bieg przez płotki.

Z kolei aktualizacje na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X wprowadziły fundamentalne zmiany w rozgrywce, takie jak zmienione drzewka atutów i umiejętności, nowy system policji, jazdę bojową i pościgi, zmodyfikowany system wszczepów, a także w pełni funkcjonalny system metra w Night City oraz radioport, umożliwiający swobodny dostęp w trakcie rozgrywki do wszystkich stacji muzycznych obecnych w grze.