Motorola Edge 50 Fusion znów przecieka. Wiemy o niej coraz więcej

Motorola intensywnie pracuje nad serią Edge 50, w skład której mogą wejść przynajmniej trzy modele. Jednym z nich będzie Motorola Edge 50 Fusion. Dzięki najnowszym przeciekom znamy kilka szczegółów jej specyfikacji.
Motorola Edge 40

Motorola Edge 40

Motorola Edge 50 Fusion ujawnia swoje tajemnice

Już od jakiegoś czasu w przeciekach pojawiają się kolejne smartfony od Motoroli. Seria Edge 50 ma liczyć przynajmniej trzy modele – podstawowy, Pro i Fusion. Ten ostatni wyjątkowo często pojawia się w przeciekach, co daje nam wgląd w to, czego powinniśmy spodziewać się po tym urządzeniu. Evan Blass ujawnił niedawno, że będzie on wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz P-OLED. Informacji o rozdzielczości ekranu i odświeżaniu niestety nie mamy, ale można się domyślać, że Motorola postawi na FHD+ i 120 lub ewentualnie 90 Hz.

Czytaj też: Xiaomi idzie za ciosem. HyperOS trafia na kolejne urządzenia

Motorola Edge 50 Fusion będzie napędzana przez układ Snapdragon 6 Gen 1, co potwierdziła obecność modelu w bazie Geekbench. Z zestawienia wynika również, że urządzenie ma na pokładzie 8 GB RAM i system operacyjny Android 14. Jeśli chodzi o wydajność, chipset uzyskał odpowiednio 913 punktów i 2629 punktów w testach jednego i wielu rdzeni.

Zgodnie z doniesieniami, za zasilanie odpowie akumulator 5000 mAh z szybkim ładowaniem 68 W. Po stronie aparatów dostaniemy 32-megapikselową kamerkę do selfie i 50-megapikselowy aparat główny. Ekran ma być chroniony przez szkło Gorilla Glass 5, a obudowa ma zapewniać ochronę zgodnie z normą IP 68.

Czytaj też: Funkcje Galaxy AI mogą trafić również do starszych flagowców

Rendery pokazały nam też wygląd tylnego panelu, na którym znajdzie się wyspa z potrójną konfiguracją i lampą błyskową. Do wyboru będą trzy wersje kolorystyczne – Peacock Pink, Ballad Blue (z obudową pokrytą wegańską skórą) i Tidal.