Towarzystwo Cieni przejmuje Apex Legends

W Apex Legends jeszcze sporo się dzieje, mimo tego, że niedawno doszło do wielu zwolnień w ekipie odpowiedzialnej za tę produkcję. Co was czeka w ograniczonym czasowo trybie gry oraz nowym wydarzeniu?
apex legends
apex legends

Towarzystwo Cieni w Apex Legends

Wypracowujcie mordercze nawyki i weźcie udział w wydarzeniu „Towarzystwo cieni”, które potrwa od 26 marca do 16 kwietnia 2024 roku w Apex Legends.

Czytaj też: Dragon’s Dogma 2 pogrąża się coraz bardziej

O co chodzi w Przejęciu, nowym ograniczonym czasowo trybie gry? Trzymajcie się blisko swojej drużyny i brońcie terenu w trybie, w którym 4 oddziały walczą o dominację. Oddziały będą się odradzać ze standardowym wyposażeniem z DMD i poszukiwać stref do przejęcia, które będą okresowo pojawiać się na niewielkich, choć pełnych zniszczeń mapach: Kopuła Gromu, Miasto czaszek, Stacja ZEUS i Pomnik. Zdobywajcie punkty, przejmując strefy, utrzymując je i eliminując innych graczy. Wygrywa pierwszy oddział, który zdobędzie 500 punktów.

Czytaj też: Dead Island 2 Sola zabierze Was na makabryczny festiwal

Do tego w grze rusza wydarzenie Towarzystwo Cieni. Odblokujcie 36 ograniczonych czasowo przedmiotów kosmetycznych, do których zaliczają się legendarne skórki Szalonej Maggie, Horizon i nie tylko. Wszystkie przedmioty z wydarzenia „Towarzystwo cieni” będą się wliczać do nagród za kamienie milowe – bonusowych nagród, które będziesz gromadzić, czyniąc postępy w kolekcji. Po odblokowaniu 5, 10, 20 oraz wszystkich 36 przedmiotów automatycznie otrzymacie nagrody za kamień milowy.

Wszystkie 36 przedmiotów (w tym artefakt Apex Kobaltowy katar – nowe uniwersalne mityczne przedmioty kosmetyczne do walki wręcz) można będzie zdobyć za pośrednictwem pakietów wydarzenia „Towarzystwo cieni” bez duplikatów. Zbierzcie całą kolekcję przed końcem wydarzenia, a automatycznie otrzymacie przedmiot kosmetyczny – skrzynię śmierci pasującą do „Kobaltowego kataru”.