Anime w nowej aktualizacji Gran Turismo 7

Już dzisiaj gracze Gran Turismo 7 będą mogli pobrać nową aktualizację gry, która wprowadzi do produkcji zawartość na kilka godzin zabawy. Do tego dostępne będą… ograniczone czasowo naklejki anime.
gran turismo 7
gran turismo 7

Gran Turismo 7 z marcową aktualizacją

Co nowego w marcowej aktualizacji Gran Turismo 7? Dodane zostaną trzy nowe samochody, w tym model Toyoty przeznaczony do wyścigów wytrzymałościowych, który podbił Le Mans w 1999 r. Będą to Audi R8 Coupé V10 plus ’16, Lamborghini Urus ’18, Toyota GT-One (TS020) ’99.

Czytaj też: LEGO Fortnite z funkcją, która rozpali Waszą wyobraźnię!

W trybie “kampanii” Gran Turismo 7 pojawi się za to dodatkowe zadanie polegające na stworzeniu kolekcji Jaguarów. Będzie to menu nr 37, które wymagać będzie od graczy odblokowania 41 poziomu kolekcjonera.

Pojawią się również nowe zawody na światowych torach:

  • Europejski Puchar Clubmana 600
    Blue Moon Bay Speedway – wewnętrzna sekcja A – odwrócony
  • Liga szwarcwaldzka
    High Speed Ring – odwrócony
  • World Touring Car 900
    Tor wyścigowy 24 Heures du Mans

Czytaj też: Zbędna aktualizacja Diablo 4, której nikt nie użyje

Co jednak zaskakuje to oficjalne naklejki z serialu anime HIGHSPEED Étoile – dostępne przez ograniczony czas! 26 naklejek z nowego japońskiego serialu anime HIGHSPEED Étoile, w tym 8 z tytułowym logo i 18 z głównymi postaciami, dostępnych będzie przez ograniczony czas wśród standardowych naklejek w edytorze barw. Serial animowany HIGHSPEED Étoile ukazujący świat sportów motorowych w niedalekiej przyszłości będzie miał premierę w Japonii w kwietniu 2024 r.

Na koniec warto dodać, że w trybie fotograficznym Gran Turismo 7 pojawiła sie Fukushima.