Bethesda dodała do Fallout 76 nowe miasto

Atlantic City – America’s Playground jest już dostępne w ramach bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich graczy w Fallouta 76. Wraz z nią w grze pojawią się nowe serie zadań, otwarta eksploracja Atlantic City oraz sezon pełen przygodowych nagród.
fallout 76
fallout 76

Fallout 76 teraz z Atlantic City

Atlantic City – America’s Playground to bezpłatna aktualizacja Fallouta 76, już dostępna do pobrania.

Czytaj też: LEGO Fortnite z funkcją, która rozpali Waszą wyobraźnię!

America’s Playground zabiera was z powrotem do Atlantic City, gdzie burmistrz Tim przewodzący lokalnym władzom miejskim prosi was o pomoc w walce z przerośniętymi, którzy przejęli zalane centrum miasta. Nie zapomnijcie zabrać sekatorów.

Czytaj też: Zbędna aktualizacja Diablo 4, której nikt nie użyje

Tymczasem w Appalachach rodzina Russo wyeksmitowała fanatyków Ćmoczłeka i zmieniła Posiadłość Ingramów w odlotowy klub nocny. Chyba całkiem dobrze im się wiedzie po ucieczce od splamionej krwią przeszłości w Atlantic City, ale pod powierzchnią blichtru Russo wciąż ukrywają mroczne sekrety i potrzebują waszej pomocy.

W tej aktualizacji jest sporo zawartości, a oprócz nowych zadań mamy też dowolną eksplorację Atlantic City! Pojawiły się też nowe zadania poboczne, które możecie sprawdzić na tablicy ogłoszeń u wiecznie optymistycznego Jeremiaha Hopkinsa w Kurorcie Whitespring. Czy waszą kolejną wakacyjną destynacją będzie Atlantic City? Nie spieszcie się, odwiedźcie zalane ulice, przejdźcie się promenadą i zatrzymajcie się na chwilę, aby poczuć woń przerośniętych.

Najnowsza aktualizacja Fallout 76 to także start szesnastego, diabelskiego sezonu gry. W “Sezon 16.: Pojedynek z diabłem” motywem przewodnim jest epicka walka pomiędzy Ripem Daringiem (znanym z Niesamowicie Niesłychanych Opowieści) i diabłem z Jersey!

Bethesda dokonała w sezonach kilku zmian. Plansza S.C.O.R.E. została zastąpiona stronami, na których możecie sprawdzić wszystkie dostępne nagrody. Zaliczając wyzwania i zdobywając punkty S.C.O.R.E., będziecie awansować i odblokowywać nowe strony. Dla każdej rangi zdobędziecie 25 biletów. Następnie wymienicie te bilety na nagrody, na stronach, które już odblokowaliście.