PlayStation Plus kwiecień 2024 z grą, której autor był zły na graczy

Sony przedstawiło już ofertę PlayStation Plus kwiecień 2024. Tym razem jedna z gier jest dość kontrowersyjna przez jednego z autorów, który kompletnie nie zrozumiał porażki swojej gry. Przykro się patrzy, gdy ktoś jest tak odklejony.
playstation Plus kwiecień 2024
playstation Plus kwiecień 2024

PlayStation Plus kwiecień 2024

W PlayStation Plus kwiecień 2024 znajdzie się m.in. Immortals of Aveum. Tytuł, który może i w pierwszym materiale wideo wyglądał ciekawie, ale następnie zobaczyliśmy nagrania z rozgrywki i było widać, że choć autorzy mówią o „Call of Duty z magią”, to ostatecznie gra zupełnie tak nie wyglądała i popularność produkcji w mediach społecznościowych malała. Twórcy będący pod patronem EA Originals liczyli chyba jednak na sukces na poziomie It Takes Two które sprzedało niedawno 16 milionów kopii. Premiera okazała się porażką, a główny twórca zrzucił winę na graczy, „którzy nie chcą kupować nowości, więc będą grali ciągle w to samo”. Cóż, gracze chcą nowości i oryginalności, ale dobrze wykonanych.

Czytaj też: Jest nadzieja na to, że Mass Effect 5 będzie dobry

Przejdźmy zatem do pełnej oferty PlayStation Plus kwiecień 2024

Immortals of Aveum | PS5

Immortals of Aveum to oparta na magii pierwszoosobowa strzelanka dla jednego gracza. Opowiada historię Jaka, który dołącza do elitarnego zakonu bitewnych magów, by ocalić świat stojący na skraju zagłady.

Minecraft Legends | PS4, PS5

Odkryj tajemnice Minecraft Legends. Poznaj łagodną i bogatą w zasoby krainę, pełną bujnych biomów, ale stojącą na skraju zniszczenia. Niszczycielskie pigliny przybyły i to właśnie Ty musisz zainspirować swoich sojuszników i poprowadzić ich w strategicznych bitwach, aby uratować Nadziemie!

Czytaj też: Zbędna aktualizacja Diablo 4, której nikt nie użyje

Skul: The Hero Slayer | PS4

Przejmij kontrolę nad Skulem, by w pojedynkę stawić czoła cesarskiej armii i uwolnić z niewoli Króla Demonów w tej wypełnionej akcją dwuwymiarowej platformówce w stylu roguelite.

PlayStation Plus kwiecień 2024 będzie dostępne od 2 kwietnie do 6 maja 2024.