Jak nie wydać majątku i sprawdzić, czy Diablo 4 jest tak złe, jak mówią?

Diablo 4 nie jest już niczym wyjątkowym dla graczy. Tytuł zaprojektowany pod społeczność, która przechodzi od aktualnie popularnej produkcji do innej, niemalże pogrążył całą markę. Teraz możecie to zobaczyć na własne oczy.
diablo 4
diablo 4

Diablo 4 w Xbox Game Pass

Diablo 4 dostępne jest od teraz na konsoli Xbox i komputerach w subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, subskrypcji Game Pass na komputery i Xbox Game Pass dla graczy korzystających z konsol. Można się już powoli pogubić w tym nazewnictwie, a niedawno myśleliśmy, że nic bardziej skomplikowanego, niż nazwanie konsoli Xbox Series i podzielenie jej na X i S, Microsoft nie wymyśli. Ale dzięki temu, jak firmie łatwo jest manipulować wynikami Game Pass! Niedawno do wyniku usługi dodali miliony nowych graczy, choć tak naprawdę zmienili nazwę Xbox Live Gold na Xbox Game Pass Core. To jest kreatywna księgowość!

Czytaj też: PlayStation Plus kwiecień 2024 z grą, której autor był zły na graczy

Blizzard kusi do pobrania Diablo 4, przypominając, że pod koniec roku wydany zostanie pierwszy dodatek, Vessel of Hatred, w którym poznamy ciąg dalszy ponurej opowieści oraz demoniczne plany Najwyższego Złego – Mefista. Więcej informacji na temat tego dodatku zostanie ujawnionych jednak dopiero w tegoroczne lato.

Czytaj też: Anime w nowej aktualizacji Gran Turismo 7

Autentycznie wolę i tak kupić Diablo 4, kiedy będzie skończone i wszystkie dodatki zostaną wydane, ale zrobię to na promocji na PlayStation 5. Aktualnie wiemy o tym, że Sony pracuje nad PlayStation 5 Pro, które na pewno kupię, a Xbox… tworzy białego Xbox Series X bez napędu i o tej samej mocy. Wolę mieć grę na sprzęt, na którym w przyszłości będzie działać lepiej.