Najlepsza gra świata została wybrana

Jaka jest najlepsza gra świata? Nowy konkurs wyłania produkcję, w którą zdaje się, każdy powinien zagrać. Gdzie w tym wszystkim Wiedźmin 3 Dziki Gon? Oto wyniki, które odświeżono pierwszy raz od 2018 roku.
najlepsza gra
najlepsza gra

Najlepsza gra świata

Wiemy już jaka jest najlepsza gra! Game Informer przeprowadził ogromny konkurs, w którym oddano ponad 200 tysięcy głosów, co na pewno daje deweloperom najlepszej produkcji jeszcze jeden powód do świętowania. Jak jednak wybrano ten tytuł?

Czytaj też: Jak nie wydać majątku i sprawdzić, czy Diablo 4 jest tak złe, jak mówią?

W 2018 roku Game Informer przeprowadzał ankietę, która miała wytypować najlepszą grą wydaną do 2018 roku. Ranking szczególnie spodoba się Polakom. Tak bowiem przedstawiały się wyniki w tamym okresie.

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon
  2. The Last of Us
  3. The Legend of Zelda: Ocarina of Time
  4. Mass Effect 2
  5. The Elder Scrolls V: Skyrim
  6. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  7. Final Fantasy VII
  8. Red Dead Redemption
  9. BioShock
  10. Bloodborne

Game Informer jako podstawę nowego konkursu wzięło powyższy ranking i dodało do starcia nowe produkcje oraz gry, które zaczęły częściej pojawiać się w rozmowach. Doszło tym samym do wielu fascynujących starć, w którym czasem kilka głosów decydowało o wygranej. Dla przykładu, Metal Gear Solid 3: Snake Enter pokonało Pokemon Red/Blue o 12 głosów. Metroid Prime pokonał The Last of Us Part II o 23 głosy. The Legend of Zelda: A Link to the Past wygrała z Half-Life 2 o 90 głosów!

Czytaj też: CD Projekt RED liczy Wasze pieniądze

Co zatem zostało najlepszą grą wydaną do 2024 roku? Niestety, Wiedźmin 3 Dziki Gon odpadł tym razem w starciu z Red Dead Redemption 2.

Najlepszą grą wydaną do 2024 roku okazuje się The Legend of Zelda: Ocarina of Time!