Ermac urywa ręce i nogi w Mortal Kombat 1

Warner Bros. Games opublikowało zwiastun z rozgrywką z gry Mortal Kombat 1, prezentujący postać nowego wojownika DLC, Ermaca, który pojawi się już wkrótce w ramach Zestawu Kombat. Zobaczcie jego Fatality, które urywa ręce i nogi!
mortal kombat 1
mortal kombat 1

Firma Warner Bros. Games zaprezentowała dziś nowy zwiastun z rozgrywką Mortal Kombat 1, przedstawiający Ermaca, najnowszego wojownika dostępnego w ramach DLC, który dołączy do listy głównych postaci w dniu 16 kwietnia we wczesnym dostępie dla posiadaczy Zestawu Kombat. Dla reszty graczy stanie się dostępny od 23 kwietnia.

Czytaj też: Fani Assassin’s Creed czekali na te wycieki od lat

Ermac składa się z połączonych mroczną magią Quana Chi dusz tworzących zbiorowy umysł. Jednak zaklęcie zostaje tymczasowo zdjęte, gdy Ermac zostaje pokonany przez Mileenę, a umysł cesarza Jerroda, zmarłego władcy Świata Zewnętrznego i jednej z dusz będących częścią Ermaca, przejmuje kontrolę i ponownie dołącza do rodziny królewskiej, by pomóc cesarzowej Mileenie. Ostatecznie połączone dusze odzyskują kontrolę, a Ermac wycofuje się do Świata Zewnętrznego. Nie będąc już niewolnikiem Quan Chi ani rodziny królewskiej, musi odnaleźć przyszłość, o którą warto walczyć. Nowy filmik w pełni prezentuje niszczycielski zestaw ruchów postaci, w tym jej zdolność do teleportacji, lewitacji i wykorzystywania legionu dusz do chwytania, podnoszenia i powalania przeciwników na ziemię.

Oprócz tego w zwiastunie po raz pierwszy przyjrzeć się możemy Mavado, nowemu wojownikowi Kameo, dostępnemu w DLC, który będzie asystować podczas walk szeregiem zdolności wspierających. Mavado znajdzie się w zestawie Kombat, a także w oddzielnej sprzedaży w maju 2024 r.

Czytaj też: Ostatnie mody do Fallout i Starfield są lepsze niż ostatnie gry RPG od doświadczonych deweloperów

Zestaw Kombat Mortal Kombat 1 zawiera skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a (już dostępną); tygodniowy wczesny dostęp do sześciu nowych grywalnych postaci DLC – Omni-Mana (już dostępnego), Quana Chi (już dostępnego), Peacemakera (już dostępnego), Ermaca (dostępnego od 16 kwietnia), Homelandera oraz Takedy Takahashiego; a także pięciu nowych pomocniczych wojowników DLC (daty debiutu nadchodzących postaci oraz pomocniczych wojowników zostaną podane później). Zestaw Kombat jest już dostępny w ramach Mortal Kombat 1 Premium Edition lub można go zakupić osobno.