Farming Simulator 22 jak Simsy? Jest pierwszy duży dodatek

Choć wiele dzisiejszych symulatorów zaczęło powstawać przez sukces Farming Simulator, tak teraz zdaje się, że to GIANTS Software bierze przykład z innych gier. Do Farming Simulator 22 nadciąga dodatek Farm Production Pack.
farming simulator 22
farming simulator 22

Farming Simulator 22: Farm Production Pack

Wydawca GIANTS Software ogłosił, że dodatek Farm Production Pack do Farming Simulator 22 pojawi się na PC i konsolach 30 kwietnia. Dzięki rozszerzeniu wirtualni rolnicy będą mogli wkrótce zwiększyć produkcję na farmie, a przy okazji uczynić swoją działalność bardziej zrównoważoną.

Czytaj też: Fani Assassin’s Creed czekali na te wycieki od lat

Dynamiczne ceny, codzienne zlecenia i szybkie dostawy – wirtualni rolnicy dzięki Farm Production Pack mogą przyjąć zamówienia z kilku nowych punktów sprzedaży. Sklep rolniczy potrzebuje zasobów rolnych, supermarket przetworzonej żywności, a automaty oraz stoiska targowe świeżych produktów. Tymczasem nowy rodzaj turbiny wiatrowej i paneli słonecznych (w tym zdalnie sterowany robot czyszczący) generuje pasywny dochód.

Czytaj też: Ostatnie mody do Fallout i Starfield są lepsze niż ostatnie gry RPG od doświadczonych deweloperów

Nowy sprzęt rolniczy jeszcze bardziej zwiększy wydajność zbiorów i zasobów. W grze pojawi się między innymi Lely Sphere – system przetwarzania obornika, który po umieszczeniu obok budynków gospodarczych wytwarza płynny nawóz z emisji amoniaku i połączenia z kwasem siarkowym. Natomiast Cleaner Tiger firmy VDW szoruje i tnie buraki cukrowe po oddzieleniu ich od kamieni, a bęben myjący zapewnia umyte plony, które można sprzedać po wyższych cenach.

Przedsiębiorcy rolni, którzy nie poprzestają na sprzedaży swoich zbiorów i chcieliby stworzyć w późniejszej fazie gry prawdziwe imperium, mogą zbudować centrum dystrybucyjne o powierzchni 4000 metrów kwadratowych wyposażone w regały o dużej ładowności. Obsługa wózka widłowego pozwoli zarządzać rozmieszczeniem palet, a sprawna logistyka zaspokoi dynamiczne zapotrzebowanie rynku. Ponadto dostępnych jest kilka konfigurowalnych wiat i silosów do przechowywania materiałów sypkich, pojazdów i narzędzi, a także warsztat samochodowy z garażem.