Dlaczego nie warto teraz kupować Star Wars Outlaws?

Ubisoft w końcu przedstawił więcej szczegółów dotyczących Star Wars Outlaws. Tradycyjnie jednak w przypadku gier Ubisoftu nie warto kupować tej produkcji na premierę. Dobrych gier jest cała masa, a opłaty za ten tytuł to skandal.
Star Wars outlaws
Star Wars outlaws

Star Wars Outlaws i masa wyciętych dodatków

Naprawdę mam już dość praktyk dużych wydawców. Dobrze, że w ostatnich czasach każda wtopa jest przez nich choć trochę odczuwana, bo może dzięki temu dojdziemy do momentu, gdy oryginalność i stawianie graczy na pierwszym miejscu znów stanie się normą. Zanim jednak do tego przejdziemy. Zobaczcie nowy zwiastun Star Wars Outlaws.

Czytaj też: Ostatnie mody do Fallout i Starfield są lepsze niż ostatnie gry RPG od doświadczonych deweloperów

Pozwólcie, że przedstawię Wam opis gry, którym chwali się Ubisoft.

Premiera 30 sierpnia 2024. Zagraj nawet 3 dni wcześniej dzięki wydaniu Gold lub Ultimate Edition z podstawową wersją gry i przepustką sezonową. Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj pakiet dodatkowy „Przemytniczka z Kessel”, a w nim przedmioty kosmetyczne do ścigacza i statku kosmicznego – Śmiałka! W ramach premii przedsprzedażowej otrzymasz pakiet dodatkowy „Przemytniczka z Kessel” zawierający: – zestaw elementów kosmetycznych do ścigacza, – element kosmetyczny dla twojego statku kosmicznego – Śmiałka. Poznaj pierwszą w historii grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem, umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami z filmów „Imperium Kontratakuje” oraz „Powrót Jedi”. Odkrywaj niezwykłe planety w całej galaktyce, zarówno te ikoniczne, jak i zupełnie nowe. Postaw wszystko na jedną kartę jako Kay Vess – zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba. Razem ze swoim towarzyszem Nixem walcz, kradnij i przechytrz najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.

Czytaj też: Fani Assassin’s Creed czekali na te wycieki od lat

Już nawet nie można przeczytać normalnego opisu gry, ponieważ pierwsze co dostajemy, to informacje o tym, co otrzymamy, jeśli wydamy jeszcze więcej pieniędzy za lepsze wydania gry. Nie dość, że tytuł ponownie w podstawowej wersji kosztuje już absurdalne 350 złotych, to jeszcze są dostępne droższe wersje, z dodatkowymi strojami. Do tego premiera trzy dni wcześniej dla osób płacących więcej. Naprawdę czekam, aż dojdziemy w tej kwestii do tygodnia, a potem do miesiąca. Już mnie nic nie zdziwi. W momencie pisania tego wpisu zwiastun gry posiada już 17 tysięcy łapek w dół.

Po co jednak kupować Star Wars Outlaws? W każdym cyfrowym sklepie znajdziemy masę dobrych gier w normalnych cenach, a znając Ubisoft, nowe Gwiezdne Wojny będą przecenione po miesiącu o 25 procent. To powtarzający się schemat, dzięki któremu można zagrać w połataną wersję gry w niższej cenie. A jak zaczekacie jeszcze dłużej, to zapewne najlepsze wydanie gry kupicie w jeszcze większej promocji, zanim wyjdą wszystkie oferowane przez nią dodatki.