Piąty numer magazynu Farming Simulator, który nie wierzę, że istnieje

Do sklepów trafił kolejny numer magazynu Farming Simulator. Choć magazyn dostępny jest w wielu krajach Europy, wciąż dziwnie się czuję wiedząc, że istnieje coś takiego. Popularność tej serii może bardzo zaskakiwać. Co w najnowszym wydaniu?
farming simulator
farming simulator

Piąty numer “Farming Simulator Magazine

Wydawca i deweloper GIANTS Software poinformował, że w kioskach oraz na oficjalnej stronie internetowej dostępny jest już najnowszy, piąty numer Farming Simulator Magazine. Czasopismo obejmuje szeroki zakres tematów związanych z serią Farming Simulator, w tym pierwszą zapowiedź niedawno ogłoszonego pakietu Farm Production Pack.

Czytaj też: Szczegóły mrocznego Assassin’s Creed Hexe dają nadzieję na nietypową odsłonę serii

Do fizycznego wydania piątego numeru dołączony został ekskluzywny magnes. Gadżet ten został stworzony specjalnie na potrzeby czasopisma i nie jest dostępny w sklepie GIANTS Software.

Czytaj też: Star Wars Jedi: Ocalały dostępne za 25 złotych!

Na 52 stronach magazynu czytelnicy znajdą wnikliwe artykuły, wywiady, recenzje modów i nie tylko. Sekcja Akademii Farming Simulator dostarczy graczom wielu cennych porad oraz sztuczek, które pomogą im w codziennych obowiązkach na farmie, podczas gdy dział wydarzeń informuje o najnowszych turniejach e-sportowych i wydarzeniach społeczności, takich jak FarmCon. Głównym tematem piątego numeru jest Farming Simulator Kids – najnowsza gra od GIANTS Software, która w uroczy i przyjemny sposób przybliża rolnictwo młodszym graczom.

Farming Simulator Magazine to kwartalnik publikowany w siedmiu językach – polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, holenderskim i czeskim. Fizyczne wydania są dystrybuowane w dwunastu krajach, natomiast wersja cyfrowa dostępna jest na całym świecie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Farming Simulator.