Podróż do wnętrza Wędrowca w Destiny 2: Ostateczny kształt

Bungie szykuje się na jedną z ostatnich, dużych zawartości do Destiny 2. Zanim dowiemy się, co deweloperzy zamierzają dalej (już pod patronatem PlayStation), wrócimy raz jeszcze do ich hitu sprzed lat.
Podróż do wnętrza Wędrowca w Destiny 2: Ostateczny kształt

Destiny 2, raz jeszcze

Bungie udostępniło najnowszy zwiastun Destiny 2: Ostateczny kształt, w którym widać nowe miejsce docelowe wewnątrz Wędrowca: Blade serce. Ten tajemniczy świat początkowo jest wypełnionym światłem rajem, który powoli stacza się w kierunku przygnębiającej krainy ciemności. Gracze wezmą udział w niebezpiecznej podróży zakończonej konfrontacją ze Świadkiem, który skaził Wędrowca i planuje wprowadzić w życie jego Ostateczny Kształt. Wsparcia w wyprawie udzielać będzie zmarły Łowca Cayde-6, który opowiada o swoich doświadczeniach w tym przerażającym otoczeniu, wzywając Strażników i Strażniczki do zebrania się i zmierzenia z tą skazą.

Czytaj też: Folwark zwierzęcy w Lego Fortnite

W angielskiej wersji językowej Cayde-6 ponownie przemówi głosem Nathana Filliona, będącego narratorem również w tym zwiastunie.

Czytaj też: Star Wars Jedi: Ocalały dostępne za 25 złotych!

Destiny 2: Ostateczny kształt ukaże się 4 czerwca 2024 r. Dodatek ten prezentuje szczytowy moment w sadze o Świetle i Ciemności. Osoby, które kupią dodatek w przedsprzedaży, będą miały automatycznie odblokowane nagrody, takie jak egzotyczny statek z motywem Piramidy, egzotyczny Duch i dwa emblematy za zamówienie w przedsprzedaży.