Nawet Iga Świątek nie uratuje TopSpin 2K25

Jak wyglądają opinie graczy na temat TopSpin 2K25? 2K Games, zamiast stworzyć normalną grę, znów stara się wycisnąć z graczy wszystkie pieniądze za pomocą mikrotransakcji. Na szczęście, wygląda na to, że tym razem się im nie udało.
topspin 2k25
topspin 2k25

TopSpin 2K25 ostatnią odsłoną?

2K25 jest już dostępne na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox One w wydaniu Deluxe Edition oraz Standard Edition. Na okładce TopSpin 2K25 Deluxe Edition znajdzie się polska tenisistka Iga Świątek, a także Carlos Alcaraz i Frances Tiafoe. Natomiast na okładce Standard Edition pojawią się Roger Federer oraz Serena Williams.

Czytaj też: W Battlefield 2042 odkopano stadion po burzy piaskowej i zakopano go ponownie

Na szczęście TopSpin 2K25 skończyło tak, jak powinny wszystkie sportowe gry 2K. Granica tego, jak bezczelnym wydawcą gier sportowych jest ta firma, została przekroczona już lata temu. W tej ekipie już nikt się nie przejmuje porządną rozgrywką i najważniejsze jest, jak najdokładniejsze przygotowanie tytułu, który będzie wysysał z Waszych portfeli ostatnie złotówki.

Szkoda, że zaprzągnięto do tej produkcji Hangar 13, choć nie zdziwię się, jeśli znowu aktualnie autorzy Mafii musieli stawać na głowie, aby ich budżety dla swojej głównej serii nie zostały obcięte.

Czytaj też: Autor GTA 3 zdradził, jakim cudem gra działała z płyty DVD na PS2

Po ponad dziesięciu latach od ostatniej wersji TopSpin jesteśmy podekscytowani możliwością udostępnienia światu TopSpin 2K25. TopSpin 2K25 zapewnia graczom autentyczne wrażenia z gry w tenisa, zapewniając głęboką personalizację, kultowe miejsca, ulepszoną rozgrywkę i nie tylko. Jesteśmy bardzo dumni z pracy, którą wykonaliśmy, aby zapewnić to doświadczenie fanom tenisa na całym świecie Remi Ercolani, dyrektor ds. gier w Hangar 13

Jak gracze ocenili produkcję? Oceny na Steam to zaledwie “mieszane” na poziomie 55 procent pozytywnych ocen. Gracze narzekają na masę mikropłatności oraz słaby dobór zawodników. Oprócz tego, tytuł wymaga bycia stale podłączonym do sieci, nawet jeśli chcemy tylko grać w kampanię dla pojedynczego gracza. Wisienką na torcie jest już tylko to, że produkcja ma problemy z działaniem na SteamDecku.