Rozpoczął się Festiwal Rolnictwa na Steam i nawet nie wiedzieliście, że te gry warto sprawdzić

Valve wystartowało z kolejnym festiwalem. Tym razem jest to Festiwal Rolnictwa i zapewne pierwsze co pomyślicie, to to, że nie interesuje Was Farming Simulator w niższej cenie. A co powiecie na te kilka innych produkcji, których mogliście nawet nie znać?
steam
steam

Festiwal Rolnictwa na Steam

Festiwal Rolnictwa Steam już trwa i na każdym jego akrze znajdziecie dla siebie dema i okazje! Niezależnie od tego, czy uprawiacie ogród waszych marzeń, tworzycie przytulną farmę, czy chcecie jak najbardziej zbliżyć się do doświadczenia prawdziwego stresu prowadzenia gospodarstwa, czekają na was setki gier do odkrycia.

Na kupno gier w niższej cenie macie czas do 6 maja. Jakie jednak produkcje warto sprawdzić? Oto kilka polecanych przeze mnie produkcji!

Czytaj też: Polka powraca do Tekken 8

Ranch Simulator – Build, Farm, Hunt – 35,99zł

Konstruktor. Farmer. Myśliwy. Handlarz. Prowadzenie rancza to nie jest taka zwykła praca. Myślisz, że dasz radę zamienić zniszczone rodzinne gospodarstwo w najlepsze ranczo w dolinie? W takim razie ruszaj w dzicz w tym wciągającym symulatorze z otwartym światem dla jednego oraz wielu graczy.

Timberborn – 91,99zł

Ludzie wyginęli. Czy twoje lumberpunkowe bobry poradzą sobie lepiej w dręczonym suszami, pełnym odpadów świecie? W tej grze polegającej na budowaniu miast czekają na ciebie genialne zwierzaki, pionowa architektura, fizyka wody i terraformowanie świata.

Czytaj też: Nawet Iga Świątek nie uratuje TopSpin 2K25

Farmer’s Life – 55,19zł [demo dostępne]

Uwolnij ukrytego w sobie Rolnika. Zanurz się w rustykalnym uroku wiejskiego życia w „Farmer’s Life, gdzie doświadczysz radości i wyzwań życia na tętniącym życiem gospodarstwie. Sadź, rozwijaj i obejmuj kraj żyjący w rozległym, otwartym świecie. Wybierasz spośród nieskończonych możliwości.

Farmer’s Dynasty – 32,39zł

FARMER’S DYNASTY to gwarancja całkowicie nowego doświadczenia łączącego elementy gry RPG, symulacji farmy i życia codziennego.