PlayStation Plus maj 2024 z polską grą, choć może to niepokoić

Wiemy już, jakie gry trafią do PlayStation Plus. Jedną z pozycji jest polska produkcja, choć jej obecność w ofercie może trochę niepokoić o stan sprzedaży tytułu. Jakie zatem gry otrzymamy w tym miesiącu w ramach abonamentu Essential?
playstation plus
playstation plus

PlayStation Plus maj 2024

PlayStation przedstawiło listę gier zmierzających do najtańszego abonamentu PlayStation Plus Essential. Jako abonenci będziemy mogli dodać do konta następujące produkcje:

FC 24

EA SPORTS FC 24 to twoje zaproszenie do The World’s Game: najbardziej realistycznego piłkarskiego doświadczenia w historii dzięki HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowanym przez dane firmy Opta i zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite.

Tunic

Przemierzaj świat zapomnianych legend, pradawnych mocy oraz groźnych potworów. TUNIC to gra z rzutem izometrycznym o wielkich przygodach małego liska.

Czytaj też: Max Verstappen stworzył nową funkcję do F1 24

Destiny 2 Lightfall

Znajdź siłę wraz z innymi Strażnikami w oblężonym mieście na Neptunie, gdy po przybyciu Świadka wszystko zmierza ku końcowi. Uzbrój się w nowe nagrody, odblokuj mroczne moce i zatriumfuj w legendarnym trybie Upadku Światła.

Ghostrunner 2

W Ghostrunner 2 poleje się krew. Nadchodzi hardcorowy slasher FPP w cyberpunkowej, post-apokaliptycznej przyszłości. Czekają cię niezwykłe walki z bossami, ulepszone umiejętności, interaktywna historia, i nowe tryby gry polane synthwave’ową ścieżkę dźwiękową.

Czytaj też: Polka powraca do Tekken 8

Warto tutaj pochylić się nad polskim Ghostrunner 2, stworzonym przez polskie One More Leven dla 505 Games. Produkcja niedawno była rozdawana za darmo na Epic Games Store, a teraz trafiła do PlayStation Plus. Wygląda na to, że wydawca chce zarobić łatwe pieniądze, nie do końca wierząc w dalszą sprzedaż produkcji. Musimy pamiętać, że tytuł ten wyszedł 26 października 2023, a więc od premiery nie minął nawet rok! Jeśli wierzyć (zwykle trafnym) danom z Gamalytic, pierwsza część tej serii zarobiła na Steam 25,6 miliona dolarów, trafiając do 1,3 miliona graczy. Ghostrunner 2 osiągnął zdecydowanie gorszy wynik, trafiając do 110 tysięcy graczy, co przekłada się na przychód w wysokości 3,2 miliona dolarów.