Macie GTA+? To macie darmową grę

L.A. Noire od dzisiaj jest dostępne w ramach członkostwa GTA+. Z okazji dodania produkcji do abonamentu od Rockstara, w GTA Online przygotowano mały prezent, będący hołdem dla tej produkcji z 2011 roku.
gta+
gta+

L.A. Noire dla abonentów GTA+

L.A. Noire zostało dodane do listy gier oferowanych w ramach członkostwa GTA+. Wcielcie się w detektywa policji Los Angeles Cole’a Phelpsa, który musi poradzić sobie w mieście uginającym się pod ciężarem własnego sukcesu, gdzie korupcja jest wszędzie, handel narkotykami kwitnie, a wskaźnik morderstw bije rekordy wszech czasów.

Czytaj też: Polka powraca do Tekken 8

Phelps musi wdrapać się po szczeblach kariery i zrobić wszystko, aby odkryć prawdę kryjącą się za serią podpaleń, spisków wymuszeniowych i brutalnych zabójstw, która może wstrząsnąć posadami zepsutego miasta. W walce o sprawiedliwość stanie oko w oko nie tylko z półświatkiem L.A., ale też kolegami z własnego wydziału.

Czytaj też: Max Verstappen stworzył nową funkcję do F1 24

Wyjaśniajcie śledztwa zainspirowane prawdziwymi przestępstwami, które miały miejsce w Los Angeles w 1947 r., jednym z najbardziej brutalnych i chaotycznych okresów w historii L.A. Odkryjcie prawdę w mieście, gdzie każdy ma coś do ukrycia. L.A. Noire wykorzystuje przełomową technikę animowania twarzy, która oddaje każdy, nawet najmniejszy detal mimiki postaci. To nowatorskie i interaktywne połączenie dynamicznej akcji z typowo detektywistyczną pracą. 

W ramach specjalnego hołdu dla L.A. Noire od jutra członkowie GTA+ będą też mogli za darmo odebrać dwa luksusowe pojazdy od Legendary Motorsport w GTA Online — Classique Broadway(muscle) i Albany Roosevelt (sportowy klasyk).