Tajne spotkania z innymi zespołami w F1 24

F1 24 nie będzie oferowało graczom, pojawiającego się co kilka odsłon, trybu fabularnego z przygotowaną wcześniej historią fabularną. Nie oznacza to jednak, że w tegorocznym trybie kariery nie będzie co robić. Dodane np. zostają tajne spotkania!
f1 24
f1 24

Kariera F1 24

Nowy tryb kariery w F1 24 jest oparty na systemie uznania kierowców, który przyznaje większą wagę każdej decyzji podejmowanej na torze i poza nim. Podczas weekendów wyścigowych będziecie otrzymywać konkretne zadania, cele kontraktowe i cele sezonowe. Misje te będą mieć wkład do systemu uznania kierowców i umożliwią zbudowanie bardziej znaczącej i spersonalizowanej pozycji w padoku. 

Czytaj też: Sromotna porażka PlayStation. Gracze Helldivers 2 pokazali firmie miejsce w galaktycznym szeregu

Jak najlepsza jazda ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa w Formula 1. Wasze wyniki na torze i sposoby osiągania wyznaczonych celów będą miały wpływ na siłę przetargową na rynku. Wraz ze wzrostem uznania będziecie uczestniczyć, wraz ze swoim agentem, w tajnych spotkaniach kontraktowych z innymi zespołami, aby dać sobie możliwość przejścia do lepszej stajni.

Czytaj też: Następny Tomb Raider będzie bardziej otwarty niż kiedykolwiek wcześniej

Rozpoczęcie rozmów z innym zespołem niesie ze sobą element ryzyka, jeśli twój obecny dowie się o tym. Ryzyko, że twój obecny zespół się dowie, jest tym większe, im dłużej trwają negocjacje. Czy podejmiecie ryzyko popsucia nastrojów w obecnym zespole, by skorzystać z szansy przejścia do wymarzonej stajni, czy będziecie grać bezpiecznie i pozostaniecie tam, gdzie jesteś?

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w F2 i awansować do F1, możecie wybrać jeden z zespołów akademii, który wpłynie na możliwości, jakie otrzymacie w F1. Możecie szukać okazji w różnych zespołach, ale może to wpłynąć na twoje obecne stosunki w F2, ponieważ lojalność pomoże zbudować silny związek z zespołem i zapewni korzyści w dłuższej perspektywie.