Bloodborne Kart dostępne już do dodania do wishlisty na Steam

Coś co zaczęło jako żart, w końcu staje się rzeczywistością. Gracze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć grę Nightmare Kart, która jest odpowiedzią na żarty o istnieniu Bloodborne Kart.
bloodborne kart
bloodborne kart

Bloodborne na PC, prawie

Gracze PlayStation 5 marzą o remasterze Bloodborne. Gracze PC marzą o tym, żeby ta gra była dostępna na komputerach. Produkcja From Software, która przez wielu uważana jest za najlepsze dzieło tej firmy, do dziś cieszy się ogromną popularnością. Moderzy PlayStation 4 Pro zdołali np. już nawet zmodyfikować pliki gry i na przerobionej konsoli przestawili blokadę wyświetlanych klatek na sekundę na 60.

Czytaj też: Ten ranking PlayStation to dowód na to, że posiadanie Xbox nie ma sensu

W sieci wiele razy krążyły też plotki o tym, że Sony tworzy Bloodborne Kart, które będzie pokręconym połączeniem Mario Kart z Bloodborne. Oczywiście nic takiego nie powstawało, a pełnoprawny remaster Bloodborne też prawdopodobnie do tej pory nie powstaje po kryjomu w jakimś studiu na PS5 i PC. Przynajmniej żadne przecieki na to nie wskazują. Co innego jednak dzieje się w temacie Bloodborne Kart.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 oraz Dying Light osiągnęły to samo w tym samym czasie

Jak się bowiem okazuje, na Steam pojawiło się Nightmare Kart, czyli produkcja bardzo inspirująca się pomysłem na Bloodborne Kart. Jak to wygląda? Zobaczcie sami!

Do mieszanki Bloodbrone i Mario Kart, dorzucono także grafikę stylizowaną na pierwsze PlayStation. Tytuł początkowo nazywał się wprost Bloodborne Kart, ale Sony zarządzało usunięcia wszelkich powiązań nazwy z marką Bloodborne, co było łatwe do obejścia. Produkcja może teraz bezpiecznie zmierzać do premiery 31 maja, tego roku. Szybka premiera to nie jedyna dobra wiadomość. Gra będzie dostępna za darmo! Nightmare Kart pobierzemy bezpłatnie ze Steam i itch.io.