Nie zapomnijcie sprawdzić tych gier podczas Festiwalu Nieskończonej Regrywalności na Steam

Zniżki i dema gier, w które można grać w kółko i w kółko. I w kółko! Valve uruchomiło na Steam nowe wydarzenie i tym razem jest to Festiwal Nieskończonej Regrywalności. Jakie produkcje powinniście sprawdzić?
steam
steam

Steam z kolejnymi przecenami

Właśnie rozpoczął się Festiwal Nieskończonej Regrywalności Steam: cały tydzień pełen setek zniżek na Wasze kolejne ulubione gry, w które możecie grać nieskończenie długo.

Czytaj też: Doskonała cena The Rogue Prince of Persia zachęci do gry w niegotowym stanie

Od teraz do 20 maja do 19:00 czasu polskiego odkrywajcie dema i skorzystajcie z okazji na gry, w których każda rozgrywka jest inna. Innymi słowy, są one zaprojektowane specjalnie tak, abyście znajdywali nowe sposoby na zwycięstwo (albo porażkę) przy każdym kolejnym podejściu.

Jakie tytuły powinniście sprawdzić, zanim festiwal się zakończy? Oto kilka moich propozycji:

Withering Rooms

Witaj w rezydencji Mostyn, niegdyś pięknej wiktoriańskiej posiadłości, która co noc zmienia swój układ komnat i korytarzy, po których błąkają się przerośnięci nieumarli, niewidzialne duchy, przebiegłe czarownice i obłąkańcy dzierżący siekiery.

Czytaj też: O Marvel Rivals nie usłyszycie nic złego, bo Chiny zabraniają tego streamerom

Inscryption

Inscryption to skąpana w czarnym tuszu odyseja stanowiąca krwawą mieszankę karcianego roguelike’a, łamigłówek rodem z pokoju ucieczek oraz psychologicznego horroru. A sekrety zapisane na kartach są jeszcze mroczniejsze…

Road 96

Podczas tej niebezpiecznej przejażdżki do granicy spotkasz niesamowite postaci i odkryjesz ich powiązane ze sobą opowieści oraz sekrety, które tworzą tę nieustannie zmieniającą się przygodę. Z każdym pokonanym kilometrem musisz dokonać wyboru. Decyzje, które podejmiesz, wpłyną na Twoją przygodę, spotkasz inne postaci, może nawet zmienisz świat.