Wspaniałe wynalazki Doktora Huka trafiły do Hearthstone

Doktor Huk zaszył się w piwnicy Majsterni Świstomiga, pracując nad własną linią zabawek, aby udowodnić, że jest największym zabawkarzem i wynalazcą w Azeroth. Stworzył coś wielkiego, wręcz gigantycznego, i jest gotów podzielić się tym z resztą świata. Jak będą mogli to wykorzystać gracze Hearthstone?
hearthstone
hearthstone

Nowe zabawki w Hearthstone

Wynalazkom z Majsterni Świstomiga nie ma końca! Tym razem Świstomig ma konkurencję, a mianowicie Doktora Huka, który pracował nad własną linią zabawek, aby udowodnić, że jest największym zabawkarzem i wynalazcą w Azeroth! Zmajstrował coś bombowego, coś gigantycznego, coś… niesamowitego!

Czytaj też: Na Electronic Arts można czasem narzekać, ale EA Sports ma kosmiczne technologie

Wspaniałe wynalazki Doktora Huka wprowadziły do gry 38 zupełnie nowych kart do Karczmy oraz nowe słowo kluczowe: Gigantyfikacja. Czego spodziewać się po nowych kartach? Oto kilka przykładów.

Mistrz miniatur

Władca Marionetek Dorian wie, jak pociągnąć za odpowiednie sznurki. Za każdym razem gdy dobierzecie stronnika, król rozrywki umieszcza w waszej ręce jego dodatkową wersję 1/1 kosztującą 1 kryształ many, zapewniając niedrogi sposób na nieco mocy. Władca Marionetek Dorian jest również dodatkową diamentową kartą legendarną w złotej miniserii – to się nazywa maksymalizacja wartości!

Czytaj też: Słyszeliście o Call of Duty z 2026 i 2027 roku? To nieprawda

Nowe słowo kluczowe: Gigantyfikacja

Kto powiedział, że małe jest piękne? Piękno wiele ma postaci! Doktor Huk wykombinował nowe słowo kluczowe, Gigantyfikacja, dzięki któremu wasze zabawki będą jeszcze bardziej czadowe! Za każdym razem, gdy gracz zagra kartę z Gigantyfikacją, do jego ręki trafi jej kopia 8/8 za 8 kryształów many. Nazbierajcie gigantycznych zabawek i z hukiem załatwcie przeciwnika!

Do Hearthstone zmierza również nowe wydarzenie. Od 21 maja do 11 czerwca czekają na was zadania z nim związane. Za ich wykonanie zdobędziecie PD wydarzenia na specjalnej ścieżce nagród. Ukończenie ścieżki nagród gwarantuje wam 6 pakietów z Majsterni Świstomiga oraz skórkę Małpi Król Gromu dla czarnoksiężnika.