Prince of Persia The Lost Crown z darmową zawartością dla wytrwałych

Ubisoft nie przestaje rozwijać Prince of Persia The Lost Crown. Książę Persji tym razem może pochwalić się nową, darmową zawartością dla graczy szukających dużego wyzwania. Gotowi na trudne starcia, jedno po drugim?
prince of persia
prince of persia

Kolejny darmowy patch Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia The Lost Crown słynie z epickich i złożonych walk z bossami, które zapadają w pamięć na długo. Niestety, po ich pokonaniu, nie ma możliwości ponownego zmierzenia się z nimi, chyba że zaczniemy grę od nowa. Na szczęście, druga darmowa aktualizacja zatytułowana “Boss Attack” całkowicie to zmienia, wprowadzając dwa nowe tryby zabawy.

Czytaj też: Nastąpiły zmiany w Diablo 4 i produkcja choć raz nie zbiera mieszanych ocen

Tryb Boss Revenge pozwala teraz wyzwać dowolnego z wcześniej pokonanych bossów na dowolnym poziomie trudności, a rankingi umożliwiają śledzenie statystyk naszych prób i zdobytych punktów. W tych starciach gracz rozpoczyna z ustalonym poziomem zdrowia, ulepszeniami broni oraz umiejętnościami, ale może korzystać z obecnie posiadanych amuletów. Prawdziwe wyzwanie czeka jednak na tych, którzy wybiorę opcję No Hit, która sprawia, że jedno trafienie przeciwnika będzie oznaczało koniec zabawy.

Czytaj też: Resident Evil 1 Remake z zombie-gąbkami

Drugi tryb, Boss Rush, to jeszcze większe wyzwanie. Po ukończeniu głównej fabuły, możecie teraz podjąć próbę pokonania wszystkich ośmiu bossów… pod rząd. Przerwy między walkami pozwolą na zmianę wyposażonych amuletów, ale nie na uzupełnienie mikstur, strzał czy zdrowia. Nagroda jest jednak kusząca: za ukończenie Boss Rush na dowolnym poziomie trudności otrzymacie strój inspirowany wyglądem Księcia z gry Prince of Persia z 2008 roku.