Główny deweloper Baldur’s Gate 3 prosi o zagranie w demo Enotria: The Last Song, aby dalej mógł pić

Czym jest Enotria: The Last Song? Zapewne wielu z Was nie słyszało o tej grze, ale teraz z pomocą przyszedł jej CEO Larian Studios, Swen Vincke. Jego prośba jest dość nietypowa.
enotria
enotria

Demo Enotria: The Last Song dostępne

Nie często mniejszych deweloperów spotyka takie szczęście, gdy ktoś z ogromnymi zasięgami, który jest dla wielu gamedevowym wzorem do naśladowania, poleca ich grę. Tak się jednak stało w przypadku deweloperów Enotria: The Last Song.

Czytaj też: Jeśli gry PlayStation to interaktywne filmy, to Hellblade 2 jest krótką reklamą

Autorzy z Jyamma Games spotkali się ze Swenem Vinckem, CEO Larian Studios, odpowiedzialnego za Baldur’s Gate 3. Prezes i jednocześnie deweloper, w humorystycznym tonie umieścił na X informację o tym, że pije właśnie z deweloperami Enotrii, którzy wypuścili demo swojej gry. Prosi on jednocześnie o granie w wersję demonstracyjną, aby dalej mogli mu stawiać alkohol.

Czy jest zatem Enotria: The Last Song, którego demo znajdziecie na Steam? Produkcja to ekscytująca gra soulslike, której akcja rozgrywa się w słonecznej krainie pełnej niebezpieczeństw, zainspirowanej włoskim folklorem.

Czytaj też: To nie koniec zniewalającego Stellar Blade

Świat został uwięziony przez Canovaccio – pokrętną, niekończącą się sztukę, która pozostawiła świat w stanie nieustannej stagnacji. Ty, Istota Bez Maski, jesteś jedynym człowiekiem, który nie ma narzuconej roli i kontroluje swoje własne przeznaczenie. Pokonaj potężnych Autorów, którzy są odpowiedzialni za ten stan rzeczy i uwolnij świat od stagnacji, korzystając z mocy Ardore.

Najważniejsze cechy gry:

  • Pozostań w ofensywie, poruszając się szybko i wykonując serie bloków.
  • Pokonuj wrogów, by ładować potężne magiczne kwestie.
  • Strategicznie przełączaj się między nawet trzema zestawami umiejętności w dowolnym momencie.
  • Przebij się przez wytrzymałość przeciwnika, aby użyć miażdżącego ataku, który zapewnia ci wzmacniające Przebudzenie.
  • Odkryj sekrety Enotrii, aby zdobyć inspirację i odblokować nowe bonusy na Ścieżce Innowatorów.