Nigdy byście nie zgadli, ile modów pobrano do Farming Simulator

Twórcy Farming Simulator przygotowali małe podsumowanie swojej serii. Oprócz ciekawostek na temat najnowszej części, możemy też poznać kilka informacji o modyfikacjach do gry. Te liczby robią wrażenie.
farming simulator
farming simulator

Miliardy pobrań modów do Farming Simulator

GIANTS Software, wydawca i deweloper Farming Simulator 22, podsumowuje ostatnie 30 miesięcy od premiery gry, która miała miejsce 21 listopada 2021 roku. Sześć darmowych aktualizacji zawartości, wiele pakietów i dwa rozszerzenia składają się na 25 godnych uwagi dodatków do podstawowej wersji gry.

Czytaj też: Jeśli gry PlayStation to interaktywne filmy, to Hellblade 2 jest krótką reklamą

Oprócz oficjalnych pakietów i dodatków, GIANTS Software wspiera i rozszerza swoją grę również od strony społeczności modów, będąc jej oficjalnym opiekunem. Od premiery Farming Simulator 22 zostało sprawdzonych i zatwierdzonych ponad 6000 modów, a ich łączna liczba pobrań osiągnęła zapierający dech w piersiach rekord wynoszący 1 600 000 000! ModHub jest dostępny na komputery PC i konsole.

Czytaj też: Główny deweloper Baldur’s Gate 3 prosi o zagranie w demo Enotria: The Last Song, aby dalej mógł pić

Farming Simulator 22 wprowadził kilka nowych i znaczących rozwiązań w rozgrywce, które fani pokochali. Są to między innymi: łańcuchy produkcyjne, wyzwania sezonowe, kalendarz upraw i nie tylko.

Obsługa wieloplatformowego trybu wieloosobowego zjednoczyła społeczność i poprawiła wrażenia online zarówno w trybach współpracy, jak i rywalizacji. Zmagania w trybie rywalizacji online można śledzić w nadchodzących Mistrzostwach Świata, będących finałem piątego sezonu Farming Simulator League.