Powstał dokument o Destiny 2

Bungie przygotowało nowy dokument w formie wideo na temat dodatku Ostateczny kształt do Destiny 2. Firma ogłosiła także nową współpracę z marką SteelSeries. W produkcji jest także druga część materiału wideo.
destiny 2
destiny 2

Dokument Destiny 2

Ukazał się już pierwszy z dwóch wideodokumentów Bungie o procesie powstawania dodatku Destiny 2: Ostateczny kształt. W materiale twórcy przyglądają się procesowi tworzenia narracji, przedstawiają miejsce docelowe Blade serce, podają szczegóły na temat nowej frakcji Postrachu i więcej.

Czytaj też: Nigdy byście nie zgadli, ile modów pobrano do Farming Simulator

W ramach długotrwałej współpracy Destiny 2 i SteelSeries powracają z nową limitowaną kolekcją akcesoriów dla graczy inspirowanych motywami Światła i Ciemności w Ostatecznym kształcie. W kolekcji znajdują się: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Arctis Nova 7, pakiet Nova Booster, podkładka pod mysz XXL QcK Heavy, rzemieślnicza nasadka klawisza z motywem Ducha oraz nakładki na kontroler KontrolFreek Performance. Klienci, którzy dokonają zakupu kolekcji, otrzymają ekskluzywne przedmioty kosmetyczne w grze Destiny 2: emotkę „Zaraźliwe świętowanie” oraz emblemat „Innowacja”.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 bawi się z graczami

4 czerwca ukaże się Ostateczny kształt, w którym Strażnicy wkroczą do Bladego serca Wędrowca wraz z najbliższymi sojusznikami, aby rozprawić się ze Świadkiem. Aby przygotować się do walki, do 3 czerwca gracze mają darmowy dostęp do dodatków Twierdza Cieni, Poza Światłem oraz Królowa-Wiedźma. Ponadto dla członków PlayStation Plus dostępny jest Upadek Światła.