Promowania wyścigów w Red Dead Online to się nie spodziewaliście

Rockstar nagradza teraz graczy, którzy będą w Red Dead Online bawić się w trybie wyścigów konnych. Warto w tym momencie przypomnieć pewną misję z Red Dead Redemption, które według plotek ma szansę trafić w końcu na PC.
red dead online
red dead online

Wyścigi konne cenne w Red Dead Online

Nie ma silniejszej więzi niż ta pomiędzy jeźdźcem i jego koniem. Wyścigi to świetny sposób na poprawę swoich umiejętności jeździeckich, zarobienie oraz wspięcie się na wyższe rangi dzięki 4x wyższym nagrodom PD, które do 1 lipca będą otrzymywać wszyscy uczestnicy.

Czytaj też: Fatalne wieści o Kingdom Come 2 na konsolach

Ruszcie galopem i zajmijcie co najmniej 3. miejsce w dowolnym wyścigu Red Dead Online, aby otrzymać poniższe nagrody:

  • do 10 czerwca: czarny kraciasty kaszkiet
  • 11 – 17 czerwca: 40% zniżki na miejsce w stajni
  • 18 – 24 czerwca: czerwone buty Salter
  • 25 czerwca – 1 lipca: 50% zniżki na kamizelkę

Oprócz tego, w misjach Krainy Możliwości pomożecie Jessice LeClerk i Horleyowi zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za morderstwo męża pani LeClerk. Te wieloetapowe kooperacyjne misje fabularne dla od dwóch do czterech graczy różnią się w zależności od waszych wyborów i do 1 lipca zapewniają 2x więcej złota, RDO$ i PD.

Czytaj też: Baldur’s Gate 3 jest tak idealną grą, że nawet zaoferuje na konsolach coś, co rzadko się zdarza

Według najnowszych plotek, istnieje cień szansy na to, że podczas nadchodzących letnich wydarzeń growych będziemy świadkami ogłoszenia portu Red Dead Redemption 1 na PC. W tej części gry znajduje się jeden z pierwszych samochodów i choć gracze nie mogą nim pokierować, to na pewno w razie potrzeby moderzy szybko zapewnią dostęp do tej atrakcji.