Wersja beta dodatku The War Within do World of Warcraft jest już dostępna!

Nowy początek dla World of Warcraft jest już w fazie bety. Co szykowane jest dla graczy, którzy zechcą wcześniej sprawdzić początek nowej Sagi Serca Świata? Blizzard przedstawia szczegóły.
world of warcraft
world of warcraft

World of Warcraft The War Within w testach

Podróż ku premierze The War Within, dodatku do World of Warcraft, który jest pierwszą częścią nowej ambitnej Sagi Serca Świata (Worldsoul Saga), osiągnęła nowy kamień milowy wraz z rozpoczęciem fazy testów beta!

Czytaj też: GOG zacznie wkrótce usuwać zapisy w chmurze

W trakcie testów zespół World of Warcraft będzie zapraszać graczy, w tym tych, którzy kupili w przedsprzedaży wersję Epic Edition, by ci mogli zapoznać się z nadchodzącym dodatkiem i wyrazić swoją opinię na jego temat. Ponadto gracze, którzy kupią wersję Epic Edition The War Within lub ulepszą grę do tej wersji w trakcie trwania testów, również otrzymają natychmiastowy dostęp do wersji beta.

Czytaj też: Duża, letnia aktualizacja GTA Online pożegnaniem przed GTA 6?

Podczas testów gracze będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi nowymi funkcjami, w tym drzewkami talentów bohaterów, pełną kampanią oraz strefami, podziemiami i czeluściami. Dodatkowo przetestują funkcje nowych, szerszych systemów, w tym Oddziałów (Warbands), a także poznają rozszerzoną bibliotekę wierzchowców zintegrowanych z systemem dynamicznego lotu (znanym jako dosiadanie smokowców w dodatku Dragonflight).