Co łączy TopSpin 2K25 i Gucci?

Firma 2K ogłosiła nowy dodatek, w ramach którego do TopSpin 2K25 trafi odzież oraz kort inspirowany marką Gucci, a także nowa grywalna postać – nr 1 na świecie – Jannik Sinner. Jak wyglądają detale rozszerzenia?
topspin
topspin

TopSpin 2K25 i Gucci

Założona w 1921 roku we włoskiej Florencji firma Gucci jest jedną z wiodących, luksusowych marek na świecie, noszonych i podziwianych przez celebrytów, dygnitarzy i sportowców. Gucci i tenis idą od lat ręka w rękę, a początki tej „współpracy” sięgają 1984 roku, kiedy na rynku pojawiły się buty „Tennis”, stanowiące połączenie modnych i sportowych tenisówek. Elementy z odzieży Gucci z ogłoszonej właśnie kolekcji Gucci Tennis, obejmująca tenisówki Gucci Ace (unisex), szorty z paskiem Gucci Web (męskie), koszulkę polo z paskiem Gucci Web (męskie), plisowaną spódnicę Gucci (damskie) i polo Gucci (damskie) – oba ze szczegółami Gucci Web Stripe – będą dostępne wyłącznie w TopSpin 2K25 od 25 czerwca 2024 r. jako nagrody za wygrane mecze w turnieju TopSpin 2K25World Tour Gucci Tennis Cup, odbywającego się w kolejnych tygodniach w ramach Sezonu 2:

  • 27 czerwca – 4 lipca 2024 r.
  • 11 lipca do 18 lipca 2024 r.
  • 25 lipca – 1 sierpnia 2024 r.
  • Od 8 do 15 sierpnia 2024 r

Czytaj też: W Fortnite będziecie musieli zmierzyć się z Metallicą

Globalny Ambasador Marki Gucci, aktualny numer 1 na świecie i zwycięzca Australian Open 2024, 12-krotny zwycięzca Tour – Jannik Sinner – również dołączy do składu grywalnych postaci bezpłatnie dla wszystkich graczy już 20 czerwca. Wniesie ze sobą do gry także charakterystyczną, niestandardową torbę podróżną Gucci. Jako rodowity Włoch podczas Wimbledonu i US Open w 2023 roku Sinner nosił przede wszystkim niestandardowe torby Gucci, łącząc niesamowite umiejętności na korcie z wyjątkowym wyczuciem mody. Gracze mogą rywalizować z przyjaciółmi na całym świecie z opcją cross-platformową, grając jako Sinner lub jeden z 25 innych profesjonalistów lub jako postać w trybie MyPLAYER.

Czytaj też: Letnia aktualizacja Hogwarts Legacy wprowadza zadanie skradzione przez PlayStation

Oprócz odzieży Gucci i grywalnego Jannika Sinnera, TopSpin 2K25 wprowadzi także G-Court z motywem Gucci, dostępny od 20 czerwca i bezpłatny dla wszystkich graczy. G-Court to nowy kort trawiasty z siedzibą we Włoszech i opatrzony brandingiem Gucci, stanowiący oryginalny projekt stworzony we współpracy z Gucci specjalnie dla TopSpin 2K25. Kort ten będzie dostępny w trybie Exhibition, a także w trybie World Tour poprzez Gucci Tennis Cup.