Fallout w Call of Duty, czyli współpraca, o której nigdy bym nie pomyślał

W wydarzeniu mieszkańców krypt stworzonym przy współpracy Fallouta z Call of Duty zagracie jako mieszkańcy Krypty 141 w popularnym FPSie. Event pozwala także zyskać premię punktów doświadczenia.
fallout
fallout

Fallout z Call of Duty w jednej grze

Od 20 czerwca do 17 września Fallout łączy się z Call of Duty i zaprasza na nietypowe wydarzenie. Wcielcie się w postać mieszkańca Krypty 141 w Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Warzone Mobile i zgarnijcie przedmioty w stylu Fallouta oraz schematy uzbrojenia Vault-Tec.

Czytaj też: Nowe rozszerzenie fabularne do GTA Online już w przyszłym tygodniu

W trakcie wydarzenia mieszkańców krypt pojawi się pakiet smugowy: pakiet imprezowy mieszkańców krypty z Fallouta zawierający 15 przedmiotów w stylu Fallouta, w tym dwa schematy broni, schemat broni M16 „zaakceptowany przez Vault-Tec” oraz schemat broni HRM-9 „atomowy dezintegrator”. Otrzymacie też skórki operatorów dla czwórki mieszkańców Krypty 141 – Price’a, Ghosta, Soapa i Gaza – a także sześć ekranów wczytywania i inne świetne elementy w grze.

Czytaj też: Amazon powraca z kolejnym MMO. Throne and Liberty testowane na PC i konsolach

Wydarzenie mieszkańców krypt zawierać będzie wyzwania w trybie wieloosobowym, Zombies i Call of Duty: Warzone. Pamiętajcie używać skórek mieszkańców krypt w trakcie wydarzenia mieszkańców krypt, aby zyskać dodatkową premię PD! W trakcie wydarzenia możecie zgarnąć też dodatkowe elementy kosmetyczne w stylu Fallouta.