Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zapowiada się zaskakująco dobrze

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wyciekło jeszcze w 2023 roku. Twórcy jednak od tamtej pory milczeli i teraz powracają, gdy produkcja jest już na ukończeniu. Co dodano do tego klasyka?
beyond good & evil
beyond good & evil

Beyond Good & Evil lepsze niż kiedykolwiek

Beyond Good & Evil, jedna z najbardziej kultowych gier przygodowych, obchodzi swoją 20. rocznicę wydania. Z tej okazji Ubisoft przygotował specjalną edycję, która będzie dostępna na wszystkich popularnych platformach, w tym PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Gracze mają teraz okazję ponownie zanurzyć się w fascynującym świecie Hillys, towarzysząc Jade, Pey’jowi, Double H oraz innym barwnym postaciom w niezapomnianej podróży, która dosłownie zabiera ich na Księżyc.

Czytaj też: Fallout w Call of Duty, czyli współpraca, o której nigdy bym nie pomyślał

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zostało wzbogacone o szereg usprawnień, które czynią rozgrywkę jeszcze bardziej satysfakcjonującą. Gra działa teraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, co zapewnia niespotykaną dotąd w produkcji płynność. Wprowadzono również funkcje takie jak automatyczny zapis, możliwość pomijania przerywników filmowych oraz pełne wsparcie dla przeróżnych kontrolerów. Dzięki współdzieleniu zapisów na wszystkich platformach gracze mogą kontynuować swoją przygodę bez przeszkód, niezależnie od urządzenia, na którym grają.

Czytaj też: GOG i Amazon nawiązały współpracę z korzyścią dla graczy

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition to nie tylko poprawiona grafika i mechaniki, ale także głębsze zanurzenie w fabułę. Gracze mogą odkryć nowe informacje na temat dzieciństwa Jade oraz jej związku z nadchodzącą grą Beyond Good & Evil 2, biorąc udział w nowym poszukiwaniu skarbów! Eksploracja Hillys jest teraz jeszcze bardziej emocjonująca, dzięki możliwości zbierania unikalnych nagród kosmetycznych. Dodatkowo, edycja rocznicowa oferuje bogaty w treści przegląd historii produkcji gry, z niepublikowanymi wcześniej grafikami, filmami oraz anegdotami od twórców.

Jednym z najbardziej ekscytujących dodatków do edycji rocznicowej jest nowy tryb speedrunu, który pozwala graczom sprawdzić swoje umiejętności w szybkim przechodzeniu gry bez możliwości zapisu. Wprowadzenie ponad 20 nowych osiągnięć dodaje grze dodatkowej głębi, motywując graczy do odkrywania sekretów produkcji. Nowa muzyka, z ponad 15 utworami nagranymi na nowo przez orkiestrę pod nadzorem Christophe’a Hérala to już wisienka na torcie.