Podwójna stawka podczas specjalnego wydarzenia w Apex Legends

Połączcie siły z innymi w kwartetach, zgarnijcie skórkę Lifeline „Deprawatorka Apex”, otrzymajcie premię x1,5 do prestiżowych wyzwań i nie tylko! Nowe wydarzenia w Apex Legends rusza.
apex legends
apex legends

Kwartety w Apex Legends!

Apex Legends wprowadza pierwsze wydarzenie kolekcjonerskie sezonu. Nowością, która zaskoczy wielu graczy, jest możliwość tworzenia drużyn czteroosobowych. Ta zmiana otwiera drzwi do nowych strategii i taktyk, które zrewolucjonizują dotychczasowy sposób gry. Do tego wszystkiego dochodzą nowe skórki, w tym prestiżowa skórka Lifeline „Deprawatorka Apex”, którą można zdobyć, zbierając wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne dostępne podczas wydarzenia.

Czytaj też: Blizzard zapowiada swoją obecność w Niemczech

Dzięki tej aktualizacji, gracze nie muszą już wybierać, kto z trójki znajomych dołączy do drużyny. Teraz możecie walczyć w pełnym składzie – cztery osoby w drużynie to zupełnie nowa dynamika gry, która wymaga doskonałej komunikacji i współpracy. Będziecie rywalizować z 14 innymi zespołami, starając się zdobyć tytuł czempiona Apex. Zmiany obejmują także aktualizację puli łupów, co znacznie ułatwi walkę o amunicję, dodatki i przedmioty do regeneracji. Gracze mają teraz szansę na zdobycie niebieskiej lub fioletowej broni z pełnym wyposażeniem.

Wydarzenie „Naśladowcy” przynosi możliwość bezpośredniego odblokowania wszystkich 24 czasowo ograniczonych przedmiotów kosmetycznych. Wśród nowości znajdziecie legendarne skórki dla postaci takich jak Octane, Crypto, Fuse, Conduit, Revenant oraz nowicjuszki Alter, a także dla broni, w tym Havoca. Aby zdobyć prestiżowy zestaw Lifeline z nową skórką „Deprawatorka Apex” i egzekucją „NieDoRzeczne”, musicie je odblokować przed końcem wydarzenia.

Czytaj też: Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zapowiada się zaskakująco dobrze

Na zakończenie sezonu rankingowego odbędzie się pierwsza Rankingowa Rozróba w dniach 3-6 sierpnia 2024 roku. Sezon rankingowy „Zamętu” zostanie skrócony, by ustąpić miejsca temu wyjątkowemu wydarzeniu, gdzie najlepsi z najlepszych zmierzą się w walce o unikatowe odznaki. Każda ranga będzie miała swój własny ranking, a udział jest automatyczny dla każdego, kto osiągnął rangę w tym sezonie.