Ubisoft musiał obniżyć cenę Prince of Persia The Lost Crown

Ubisoft ponownie wraca do tematu Prince of Persia. Nie mówimy teraz jednak o nowych tytułach, a o tym który został już wydany jakiś czas temu. Firma nagle zdecydowała się obniżyć cenę produkcji, ale zaskakuje to, że jest to przecena na stałe.
prince of persia
prince of persia

Prince of Persia The Lost Crown

Znowu mamy dowód na to, że dziś kupowanie gier na premierę nie ma sensu. Cierpliwość ponownie popłaca! Prince of Persia The Lost Crown zadebiutowało w styczniu 2024 roku i od tamtej pory gra otrzymała masę aktualizacji oraz sporo darmowej, dodatkowej zawartości! Jakby tego było mało Ubisoft w przypadku sklepu Xbox Store zdecydował się na obniżkę ceny produkcji. Nie mowa tutaj jednak o zwykłej promocji, a stałej przecenie!

Czytaj też: Podwójna stawka podczas specjalnego wydarzenia w Apex Legends

Prince of Persia The Lost Crown na Xbox One oraz Xbox Series kosztowało dotychczas 229 złotych. Dziś tradycyjna cena gry to już 179 złotych! Na PlayStation i Nintendo Switch wciąż musimy płacić 229 złotych, ale jest szansa, że również i w przypadku tych platform doczekamy się przeceny. Chyba, że trzeba spojrzeć na to inaczej i sytuacja pokazuje słabą pozycję Microsoftu na rynku konsol… Co by to jednak nie było – cierpliwi znowu mają lepiej.

Czytaj też: Fortnite: Reaktywacja może spodobać się weteranom tego Battle Royale

Prince of Persia: The Lost Crown to platformowo-przygodowa gra akcji osadzona w mitologicznej Persji. Gracze wcielają się w Sargona, fechmistrza, który zdobywa moce czasu i wyjątkowe superzdolności. Główne mechaniki gry obejmują manipulację czasem i przestrzenią, akrobatyczną walkę oraz zdolności poruszania się po platformach. Zadaniem graczy jest pokonywanie, spaczonej przez czas, fauny oraz mitycznych istot, wykorzystując zabójcze serie ruchów i umiejętności bojowe. Akcja gry toczy się na górze Qaf, w świecie inspirowanym starożytną Persją. Gracze eksplorują szczegółowo odwzorowane obszary, z każdym charakteryzującym się unikalnymi niebezpieczeństwami.