Polscy rolnicy świętują — Farming Simulator 25 zapowiedziany

Farming Simulator 25 został oficjalnie zapowiedziany! Jakie nowości pojawią się w kolejnej odsłonie tej serii, która również i w Polsce sprzedaje pokaźną liczbę kopii? Znamy wszelkie szczegóły!
farming simulator 25
farming simulator 25

Farming Simulator 25 w tym roku

Cenega ogłosiła, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Farming Simulator 25. Tytuł ukaże się 12 listopada w wydaniu pudełkowym na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X, a także w edycji kolekcjonerskiej na PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Wszystkie wydania fizyczne zawierać będą pakiet MacDon Pack.

MacDon oferuje wyższy poziom wydajności zbiorów dzięki pięciu wyspecjalizowanym maszynom w pakiecie MacDon Pack dla Farming Simulator 25 – maszyna M1240 Windrower, hedery DX140 i FD140, heder do ładowania PW8 i heder talerzowy R216Sp kanadyjskiego producenta sprzętu do zbiorów.

Czytaj też: Ubisoft musiał obniżyć cenę Prince of Persia The Lost Crown

Farming Simulator 25 w wersji na PC zawierać będzie dodatkowo brelok. Gadżet ten dostępny będzie również w wydaniach PlayStation 5 oraz Xbox Series X jako bonus przedsprzedażowy u wybranych sprzedawców.

Edycja kolekcjonerska Farming Simulator 25 zawiera:

  • Grę w wersji na PC
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Stacyjkę USB z dwoma kluczykami
  • Farming Simulator 16-bit Retro Edition
  • Retro ścieżkę dźwiękową na CD
  • Poradniki do modowania
  • Brelok
  • 3 plakaty
  • 32 naklejki
  • DLC New Holland CR 11 Gold Edition

Wirtualni farmerzy będą mogli zarządzać swoim rolniczym imperium w zupełnie nowej scenerii, takiej jak: pełen pól ryżowych krajobraz Azji Wschodniej, północnoamerykańskie środowisko z dużą ilością otwartej przestrzeni lub środkowoeuropejska lokalizacja z zielonymi polami położona między stawami i rzekami.

Czytaj też: Moderzy stają na głowie, aby przywrócić The Crew 1 do życia

Budując swoje dziedzictwo samemu bądź w trybie współpracy wieloosobowej, będziecie mogli uprawiać dwa rodzaje ryżu, szpinak i nie tylko – łącznie w grze będzie dostępnych ponad 20 rodzajów upraw do wyboru. Do hodowli dołączą bawoły oraz inne zwierzęta, a gracze mogą oczekiwać również nowych łańcuchów produkcyjnych oraz budynków zwiększających możliwości biznesowe.

Entuzjaści maszyn rolniczych mogą spodziewać się w grze ponad 400 autentycznie odwzorowanych pojazdów, narzędzi i przedmiotów od ponad 150 marek, w tym od: Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra i wielu innych. Wraz z nowymi uprawami w grze pojawią się również specjalistyczne i dostosowane do nich maszyny rolnicze.

Gracze będą mogli podziwiać pola oraz naturę dzięki ulepszonej grafice i fizyce, które bazują na najnowszym silniku GIANTS Engine 10. Mgła na dużych odległościach, dokładniejsze cienie, dynamiczne efekty pogodowe, deformacja terenu i inne elementy zwiększą immersję życia na farmie.