PlayStation Plus lipiec 2024 z trzema grami, ale zaciekawi Was raczej tylko jedna z nich

Sony ujawniło zestaw gier PlayStation Plus Essential na lipiec 2024. Oferta zawiera trzy gry, ale moim zdaniem tylko jeden tytuł wzbudzi jakiekolwiek emocje. Reszta to coś, co już każdy ma i coś, co niemalże nikogo w Europie nie interesuje.
playstation plus
playstation plus

PlayStation Plus lipiec 2024

W ramach podstawowego abonamentu PlayStation Plus Essential, 2 lipca otrzymamy następujące produkcje:

Borderlands 3

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę, napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów.

Czytaj też: Polscy rolnicy świętują — Farming Simulator 25 zapowiedziany

NHL 24

Poczuj intensywność hokeja w EA SPORTS NHL 24, które przybliża Cię do autentycznej akcji na lodzie dzięki licznym nowym funkcjom gry i ulepszonym trybom. Nowy system zmęczenia odtwarza zmiany kondycji w meczach o najwyższą stawkę i nagradza przedłużoną grę ofensywną poprzez zmiany w tempie meczu. Odświeżone sztuczki techniczne totalnej kontroli i ulepszony system dokładnych podań umożliwiają szybkie zmiany strategii i wykonywanie akcji z ogromną precyzją.

Czytaj też: Ogromny skok popularności konsolowego akcesorium u użytkowników Steam

Among Us

Przygotować się do odlotu, ale uwaga na impostora! Zaliczaj zadania, utrzymaj statek kosmiczny i wróć do cywilizacji, ale uważaj na jednego lub więcej losowo wybranych graczy, którzy są impostorami. Udają załogę, ale tak naprawdę mają za zadanie sabotować statek i zabić wszystkich na pokładzie.

Sporo osób zapewne ucieszy się z Borderlands 3, jednakże pozostałe produkcje mogą rozczarować. NHL 24 to zdecydowanie coś co nie zainteresuje zbyt wielu osób, a Among Us to produkcja, którą ma każdy, a jak nie ma to… kosztuje 18 złotych.