Dodatek do Elden Ring osiągnął sukces, który jest poza zasięgiem innych gier

Elden Ring jest największym sukcesem From Software jeśli chodzi o liczbę sprzedanych kopii gry. Na dodatek trzeba było długo czekać, ale fani nie zawiedli jeśli chodzi o wsparcie deweloperów. Rozszerzenie jest ogromnym hitem.
elden ring
elden ring

Elden Ring znów na topie

Wydawca Bandai Namco Entertainment oraz deweloper From Software ogłosili że dodatek do Elden Ring, Shadow of the Erdtree, osiągnął liczbę 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie w ciągu trzech dni od premiery. Wydawca i twórcy uważają, że ten kamień milowy jest wynikiem ogromnego wsparcia ze strony fanów z całego świata, którym należą się szczere podziękowania.

Czytaj też: PlayStation Plus lipiec 2024 z trzema grami, ale zaciekawi Was raczej tylko jedna z nich

W rozszerzeniu gracze wkraczają do Krainy Cienia, świata pełnego tajemnic, niebezpieczeństw oraz groźnych bossów. Shadow of the Erdtree oferuje szeroki wachlarz nowych zaklęć, broni i zbroi, dzięki którym gracze mogą tworzyć własne konfiguracje i pokonywać wyzwania we własnym stylu.

Czytaj też: Steam widzi teraz całą waszą rozgrywkę – co wprowadza nowa funkcja?

Elden Ring wraz z rozszerzeniem Shadow of the Erdtree ukazał się w wydaniu pudełkowym na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i znajduje się w nim podstawowa wersja gry ELDEN RING na płycie oraz cyfrowa wersja dodatku Shadow of the Erdtree.